Prijava

Pa ja ne znam kako mislis da ne budes opstepoznat kao noob od danasnjeg dana eto.

Jao ljudi Armin pipa sendviče i buhtle i viče moje klice moje klice

Stvarno sam začuđen i sam da ne znam ovu pesmu, ne znam kako to kod nas nije bilo u modi rekao bih ili sam potisnuo jebemliga

dajte odmah da napravimo raspored

ko je vozac je l predrazi njo

Armine jesi li zvao predražinja ako jesi ne smemo ići metroom kroz beč

Moja majka je pitala da li stajemo u fri šop da ponesem nešto kući

Vozi gonzo, platicemo mu 50e xd

Ne moze predrazinjo da vozi necemo stici dalje od velike plane hahahaha

Cepajte jos dok ne dodji daun konji pa postane nedobra tema

Ajde ko bude hteo da sedi sa mnom pričaću mu sigurno bar do pola Mađarske gde se Kasparov zajebo protiv Karpova '84.

Ne mogu brate ja da vozim, ne da mi žena, a i nisam navikao da budem za volanom nego samo pozadi xd

My Heart and soul are all I want you to know about you play it by yourself or me with the same thing as I am in the world

Ovi predlozi sa androida jebu kako sastavljaju recenicu

Nemojte remea da zovete reći će nam da je saher torta bolja u gracu i pićemo samo vodu u busu

ko sta nosi od alkoholada

I have been trying to get a hold of you for a while and I am sorry for the late reply but I have been busy with work and work and I am not going to be able to make it to class today because I have a meeting with my parents and I will be in the office tomorrow and will be in the office tomorrow morning and will be in the office tomorrow morning and will be in the area on Friday afternoon so if you need to call me please let me know

Somi ce poneti jagode i 170 dinara

Gambi aj naduvaj se jaja majmune