Prijava

Da li je ortodoksno selski, da li imate?
Koja je fora sa lancima od hirurskog celika, jeftini a kao dobri, to malo ne razumem.

Па ја колико сам чуо од Ханс Кристијана Голубовића он је то измислио.

imam srebrni krstić i lanac, kraljevski rad. Umerena veličina što bi rekli, nikakvo kurčenje, nemam šta da kompenzujem. Uzeli mi moji pre nego što sam išo za Ameriku, da me čuva.

a to za lanac od hirurškog čelika, pa prijatelju, nije zlato, a ne sija kao srebro. A to da su dobri, umeju da budu, jašta. To je više do kvaliteta izrade no do materijala.

moze da se kvasi i da se kupate sa njim slobodno

ma 1500-2000 su ti od hirurskog celika, al kontam da to pocrni posle nedelju dana....srebrni su oko 10-15k

Naravno da imam, i to ono sa dvoglavim orlovima i ogromnu krstinu da mi prekrije prsa

Nakit = rasipanje love

hahah kakvo je ovo cudo, ko lanac od motora da okacis oko vrata..izgleda mi da su lanci izmodeli i prstenje isto.ko jos nosi prsten koji ce kurac coveku prsten.prstenje i lanci su ukazivali na neki status pre 200-300 god sad je to cist primitivizam.znamo kakvi su likovi nosili lance 90ih sad takvih likova ima mnogo malo.ok ako je neko vernik ili je lanac neki poklon a radi foliranja i sepurenja nositi lanac ili kao modni detalj to mi je stvarno zaostalo

al ne bih ti to priznala da nisam popila
a ti baš je dobro što si tu

Hvala bogu pa je izaslo iz mode ovo sranje, prodao sam sve kajle sto sam imao i zivotu jos u 4. srednje. Dziberski je, zulja, nije higijenski

Posedujem dabome
Imam od bjelog zlata kumara kupio u vojsku kad sam krenuo i imam i tu buvljacku hiruski medicinski kurac bi ga znao
I istina je, nije promenila boju evo sad ce 10 godina fazon

Za one koji ne poznaju

Pozdravio bih mamu, tatu i baku ovim putem

Realno je dripački sad nositi lance i prstenje. Kad vidim nekog sa lančugom, omah mi je jasno u kom dobu mu je zarobljen mozak.

A nije dripacki i sad ako imas 22 godine
Nego smo mi govna ha ha ha vidi seljaka sta je okacio ovo ja sam kul esarpu nosim i glasam za cedu
Ja je nisam stavio ima 5 godina ako ne i jace al ok mi je kad vidim da neko nosi kvalitetan lanac da nije neka ciganija

Grđe je nositi brojanice one kao đinđuve plasticne sto do pupka dodje pa lola raskopca 7 dugmica na kosulji da mu se vidi krsic