Prijava

Jel ima negde da se igra da prolazimo grupu i kolika je kvota na taj podvig?

prolaze sig, vučić daje 10mil ako ga osvoje

Mrtvu trku vodimo sa Englezima za najruzniji dres. Nemci #1 gospodski
Sta mislite kad cemo opet dostici ovako visoku poziciju?
Sta bih dao za jednog umetnika poput Piksija...
http://i.imgur.com/5LKnOZZ.jpg

Verovatno nikad

Nigerija izgubila sve pripremne, lepa uvertira za neko jebanje Hrvata. Uopste, šta mislite o grupi smrti: arg, ustaše, nig i vikinzi. Mislim da će island imati 1 bod, dosta je bilo

Mislim da to uopste nije grupa smrti jer ce ih arg i hvr resiti lagano za prva dva mesta

Nego ljudi imaju naviku da grupe gde se sastave dve evropske ili ulete arg/bra nazivaju grupama smrti

Nemački dresovi su do jaja, ulivaju neki strah ljuti

Naucili nemci jos 39 da zastrasuju putem oblacenja

Ona nemačka druga garnitura (zelena, kako se ona nijansa zove ne znam) mi je uvek bila prelepa. Hrvatski sa šahovnicom su odvratni ali su oni drugi bruka dobri. Naši su u pet najružnijih. Bedak je što nema Italijana, znači to mi je najjači utisak sad pred prvenstvo. Ko ne krene da pevuši "pam, pararam, pararam, pararam-pam-pam" kad ide njihova himna stvarno nema nimalo duše. I kako nekome može da Bufon ne nedostaje i to u 40-toj godini...
https://www.youtube.com/watch?v=l9G06uarG7Q

plus što im je ona ekipa iz 2006 bila skup najgotivnijih glava ikada... Možda par njih da se isključi, al su imali realno 11 igrača koji su pregotivne glave...

Mnogo očekujem od grupe gde su Senegal, Poljaci, Japanci i Kolumbija. Možda nije grupa smrti ali je sig grupa kome haha kapirate nije jos smrt nego koma.

Da se malo i našalimo

Ja očekujem da jedino iz te i grupe A obe ekipe ispadnu u osmini

Procice urugvajski cigani osminu sig

Poljaci su vrlo zajebani tipujem da ce biti najprijatnije iznenadjenje

Udaraju na Špance ili Portugalce, biće im zajebano. Kakva će to parada ciganluka da bude.

Meni nesto deluje kao da ce Maroko i Iran tu opasno da pojebu matematiku al aj necu da serem preterano

Ronaldu bi trebalo da je ovo poslednje svetsko u karijeri, sad ili nikad mu je da napravi nešto malo krupnije na svetskom mislim da će ih makar provući kroz grupu.

Došo je jednom do polufinala, mrš ciganine, ne fađo nego on

Koliki je egoista mislim da čak i ne računa 2006. u neki uspeh jel je ipak Figo bio i dalje prva zvezda tima. Ovo mu je poslednja prilika kao kapiten, vođa Portugala napravi nešto i mislim da će biti naložen onako solidno.

Joj ako osvoji slucajno