Prijava

Egipat salahom: dobija sve
xd xd

udarna vijest u muslimanskim novinama: "Salah ne posti na dan finala lige sampiona"

Зато се и озљедио.

Eto, pa se ti uroti protiv A11AXA

Hahaha gomila Brazilaca divlja na instagram nalogu naše reprezentacije

Hahahaha usrale se pičke. Mislio sam da samo šiptari spemuju naloge protivnika.

Egipat... nece praviti probleme.

Treba neko nas da napise ovim brazilcima da ne znamo fudbala al mozemo da nalozimo tosica da im povredi sva tri spica

Dati Kolarovu da bude kapiten, jeste da na momente deluje nezainteresovano ali je odlican organizator igre i sposoban je da predvidi situaciju.. a i generalno ne odustaje do kraja i ima pobednicki mentalitet.. iskusan je igrac.. i nije egomanijak

Čitam komentare ovih brazilaca i kočim se jebeno jedino o čemu oni vrte priču jeste kako imaju 5 osvojenih svetskih prvenstava a mi 0 i kako su ove godine pobedili Nemačku sa 1:0

hahhahahahahhahahaa

Zap, mali offtopic, da li si tolika debilcina da si stavio ovog gej majmuna na avatar?

A jeste propratili onu priču da su kapiteni Australije, Danske i Francuske pisali peticiju da se Gereru iz Perua omogući učestvovanje na SP. E sad nešto valjda administrativno nije mogao jebem li ga. Fin potez, dzekovski

Da, zbog dopinga nije mogao

Nisam brt ali sam uzeo 4-5 hiljada evra na kladionici zadnjih mesec dva, smatram da znam dovoljno o fudbalu

Јесу моћни, а и на тим листама су увек или најбољи или међу најбољима....

A belgijski su ono brt možeš na kaficu s njima mogu na mokasine fazon

I hrvatski oni drugi su sjajni

Nigerijci valjda uzeli foru od Holandije ep 88. valjda. Meni tradicionalno Nemačka i Belgija imaju najjače dresove, gospodski dresovi.

I Japanski oni plavi mi se sviđaju. Sile osovine i kvislinzi mnogo jače dresove imaju.