Prijava

Docekaces

Dobro sam hvala na pitanju

Bas slatkica ova cath volim crnokose lepe devojke

@srle moze ona vecera kad oces, sutra popodne sam slobodan ako ti ne smeta malo formalnije oblacenje

Baš ti hvala :) Nisam crnokosa, ali dobro haha

Ne nego kestenjasta ja znam za tri boje kose i tako ce i ostati ne rece mi sta radis sutra?

Rojken, je l' si dobro izudarao butine, ako nisi da ti pomognem, m?

Ahaha jebem joj semenku, njoj su svi budale samo ona pametna... eeeeeeee

Pa dobro sprle sto me ne volis sada ajde kazi

Cathalian rekla si da nećeš snajperisati po četu. Zamolio bih te da to ne radiš. Jadno je i ne priliči ti.

rojken vs cathalian
a rojken je i ,,rasplakao,, onda xd

inace bombase kazu da si ti vodja ovih skripti

Hahaha a tebi ne priliči, kao, jelte, budućem doktoru, da jedeš govna. Vodi brigu o svom životu, ne o meni. Jer se nisam šalila kad sam se u oca zaklela da ću te lično iznbd. Razmisli.

Idejni verovatno, motivacioni svakako ako to pitas.

Sto ste armina minusirali jebem vam mater svima

E pa sprle debela si da znas eto ti sad

ekipi koja stoji iza minus skripte imam da porucim samo sledece

uvece me vodi u diskoteku u zoru idemo dole na reku

Povuci se lagano, jer sam čula da si pička. Mada sam to shvatila i sama. Leči svoje frustracije na jednako bednim osobama sebi, jer sam posle 3 meseca terorisanja, od strane tebe, jako luda i veruj mi, imam srca i te kako

E slusaj ovo:

Prica kozmin sin sa dva drugara u skoli cija keva je veci faktor i to i sad:

Drug 1: Eeeeeeeeee moja keva je doktor, ona spase 100 ljudi mesecno
Drug 2: Eeeeeeeeee moja keva je profesor, nauci hiljade dece svake godine
Kozmin mali: Eeeeeeeeee.....

Edit Cathalian, samo chill. Besplatan savet, topli poyyy

Zna on to i sam. Kd je ono čime se on bavio, što takođe zna. U svakom slučaju, hvala na svt :)

Šta god, kako god, preterao je svaku moguću meru, što takođe zna. Uz 1000 lažnih obećanja da će prestati i izvinjenja. Dečko nema svoj život, pa me spominje 24h.

Hahaha a tebi ne priliči, kao, jelte, budućem doktoru, da jedeš govna. Vodi brigu o svom životu, ne o meni. Jer se nisam šalila kad sam se u oca zaklela da ću te lično iznabadati. Razmisli.

Povuci se lagano, jer sam čula da si pička. Mada sam to shvatila i sama. Leči svoje frustracije na jednako bednim osobama sebi, jer sam posle 3 meseca terorisanja, od strane tebe, jako luda i veruj mi, imam srca i te kako da ti polomim obe noge i napijem ti se krvi.

ova dva posta je uputila rojkenu preti mu da ce da ga bije
sta mislis hoce li stvarno da ga bije?