Prijava

Ce, pusim je i ja dugo, ne vrijedjam nikoga, kazem generalno, al sam klinac ipak:D

svako rusko ime koje ovdje nadjevaju djeci.

Pre nego sto pocnete da me prozivate da sam sirotinja i da mi je stalo do 100 evra, nije u pitanju mojih sto evra nego imam neka potrazivanja pa mi ovo leze kao A na 10 da naplatim (samo treba blagovremeno da reagujem)

MAESTRO

Физичко лице је у активном статусу и очекује обраду у платном промету -- smeshi mise zdotka

Pobedio koronu i dao nam 100e pred izbore, kao mandovima šećer i brašno. Živio Vučko i neka vlada 100 godina.

Koliko varnica toliko parica!

u ovom usranom svetu sto vise radis, to manje para imas

u ovom usranom svetu sto vise radis, to manje para imas

haha, dobar, al napases mi se muda svakako ;)

Amico di nessuno... Amici di nessuno

Dado sukiju da se ne kurci da mu ne bi izjebao celu porodicu mamu ti jebem nesposobnu ti ces meni da lomis picku aj dodji ovde u moj kraj ako smes da te izlomim pred celim svetom ovde picko jedna bre majmune jedan te oderem da te slomim bre da te nokautiram da te ubijem od batina bre picka ti materina jedna aj ako smes dodji vamo jedan na jedan djubre jedno . Nemoj da mi se kurcis mamu ti jebem i sam znas da te je ostavila zbog mene i sam znas da si glup i sam znas da si ruzan i sam znas da si glup ko kurac tako da dovidjenja prijatno nemoj da mi se kurcis ovde da te ne bi polomio aj dodji ovde u ovaj kraj da ti jebem mater jel ti jasno

hahahah jel realno da je dobio 7 dana stramitir zbog ove kopipaste

Fala kurcu, nek ide malo da se oladi debilko

Desetine hiljada dece u školi, moraš mu promeniti masku s vemena na vreme, sramota da ga šalješ uvek u istoj. Biće to lepe jahtice i vikendice :)

Koje plate imaju komercijalisti? Znam da Tilmo
Ima 100k ali njegova istina se deli nekim brojem (ima kalkulacija negde na sajtu) pa se onda dodje do tacne cifre?