Prijava

mada mi ne znamo kako je to kad nas klub igra finale LS

Da se Mo nije povredio druga bi to prica bila

Ne moze ali moze kuknjava liverpulovaca

zbog toga sam i navijao za real večeras hahaha uživanje čitannje njihovih postova sad jedna od najjadnijih sorta ljudi u Srbiji sig

mada mi ne znamo kako je to kad nas klub igra finale LS

Dosta starijih ljudi kao moj ćale i sl. to zna jbg

Čekam malopre pljeskavicu i sad ima na red 4 fastfuda jedan lola u Liverpulovom dresu jebe ga 40 ljudi hahha i nastavilo se vrv i kad sam ja otisao

Bravo Mazicu direktno si ucestvovao u krojenju rezultata, gledas kako Ramos lomi kljucnu kost Salahu ne sviras ni faul a kamoli da da das Ramosu karton. Benzema ometa golmana kod dodavanja ti nista ne sviras a u svim ligama na svetu to se svira. Realovi igraci su i protiv PSG i Bajerna povredili kljucne igrace koji su morali biti zamenjeni pa sad recite da je to sve bilo slucajno.

najzasticeniji i najbogatiji na svetu. To koliko je Real proteziran na svetu je bez premca.
Procitaj malo istoriju Reala. U vreme kad je Spanija bila fasisticka diktatura pod Fransiskom Frankom, Real je bio njegov omiljeni klub. E sad ti mozes da zamislis sta znaci kad si omiljeni klub fasistickog diktatora. To znaci gomilu titula u zemlji.
A u Evropi nisi mogao da pobedjujes samo zato sto te tvoj diktator voli, nego si morao malo i da "podmazujes" parama.
Ali ako si omiljen svom diktatoru onda ni pare nisu veliki problem.
A kao sto znamo, Europa nikad nije bila imuna na pare. Bogatasi su uvek omiljeni u kapitalistickom drustvu.
I tako Real nakupi onih prvih 6-7 titula. Ali bogatstvo je ostalo, i tada i sada.
Kad ne ide na terenu podmazace se van terena.

sto mene neko ne podmaze jednim milioncetom ko mazica..
ova teorija da je mazic bio za real je dobra.videlo se da ramos nije hteo da pusti salahovu ruku u padu nego je potkocio a onda su velike sanse da se desi to sto se desilo.sigurno je ramos i vezbao taj potez.Te nefer fore da se zajebe protivnik ili sudija nisu od juce.svaka mu cast kako je to izveo, mazicevo je bilo samo da se pravi naivan.Pa koja igra danas nije namestena

Пеналдо

Роналдо манекен

bog toga sam i navijao za real večeras hahaha uživanje čitannje njihovih postova sad jedna od najjadnijih sorta ljudi u Srbiji sig

Дефинитвно су неподношљиви. Они и навијачи каталонских усташа - мртва трка.

Like if: Ramos is the dirtiest football player.

Ramos is jinxed from this day on

Aj u kladžu da gledamo tekmu

Dedpul 2 sasvim korektna zabava, vredelo cimanja do bioskopa

Ahahah mister no napisao ovo negde jeli

jel ima negde dvdrip? Sjebana mi grafička za blurej.

ukrali mi telefon na vukajliji, kome da se javim???

- Dam ti ovo uz drva/ugalj/niklovan branik/alu felnu/dve nove gume/prikolicu/paletu blokova/kolekciju poštanskih markica
- Doplata
- E jebiga