Prijava

Jooooj a ovo zapata jebote, tek sad vidim, pa da brate jos bolje lezi sad prica oko pljuvanja drzave preko tastature haha

Uhvatili ste se za pogrešnu reč, rebel, poenta je u pišanju po nečemu što drugi misle da je kvalitetno i što to radimo?Kako ja pljujem drzavu lol, gde si to izvukao.

Koja glupa tema au

A nikada se nisam primio na kulturu krimosa devedesetih ne zato što sam urban, načitan, moralan ili bilo šta... jednostavno su mi beskonačno, otupljujuće dosadni.

Najnormalnija je stvar da je nesto iz proslog vremena losije jer je iz proslog vremena sta je tu nejasno

Pa ne mora nužno da bude iz prošlog vremena. To se i relativno novim stvarima događa

Isti taj sto je slusao milana drogosa je sprdao tipa izvorinku milosevic a taj sto je slusao nju je sprdao neke frulase ili nesto i sve tako do udaranja drvetom u kamen

Jedna od stvari koje me najviše napinju kao pojava je revidiranje istorije
zašto je analiza svega toga iz prošlosti negativna. Kritika preloša.

Pa ne mora nužno da bude iz prošlog vremena. To se i relativno novim stvarima događa

Pa odluci se jbg

Zapatin problem je sto zivi na internetu i sad sta procita tamo on misli da je to tako. Video fb stranicu straje kg-a ili oni stranicu kopiju teme kucano na vrata zab asova, video da tu ima nesto lajkova pa sad misli da je cela srbija u fazonu “debeli ronaldo je pravi ronaldo”. Plus sto on potice sa sajta koji i sam protura tu neku pricu.

Evo npr ja sam to “debeli ronaldo je bolji od kristijana” cuo samo i iskljucivo samo od ljudi sto rade po magacinima za 25-30k dinara. Ende. I taj ekv i sve to. Niko iole ozbiljan ne slusa ta govna niti se obazire nesto puno na ronalda debelog niti misli o slobi, to je za ljude debile nolajfere kompjuterase razumes, ima ljudi sto su sajt posvetili tome da odredjuju sta je kul a sta nije kul, sta mislis koji su to tek debili

Tako je, tako je,ps. Bilo. Pre si pljuvao izvorinku ali si voleo ekv. Imaš elemenat voljenja nečega.

Sada nemaš surogat toj ljubavi. Mrziš staro, a šta voliš?

Milenijalci ne umeju da vole. Samo neumoran hejt, to je jedino što umemo da isporučimo.

zapata,stvarno izadji iz kruga kiselih internet ljudi i skapiraces da vecina ljudi nisu hejterski nastrojeni tako uopste

Ti mislis da smo mi milenijalci?

у праву је никола

Zapitaj se zapata koje si godiste koliko imas godina i kakve teme otvaras prijatelju druze, cime se tvoj mozak zamlacuje sta tebe zanima, koji je kurac vama tarzanima stvari delite samo na kul i nekul, sve gledate kroz to, ne kapiram jebote, zivot je prost, sto je skupo i kvalitetno to je i kul, sto donosi pare to je pametno, treba biti sposoban i snalazljiv i pametan i napraviti pare da sebi priustis kvalitetan zivot i eto kul si

Ne znam koji je vama kurac, vi mislite da kulocu nekoga odredjuje to jel pusi pal mal plavi ili crveni, jel slusa ekv ili bajagu, jel podrzava slobu ili zute, jel igra dotu ili lol, pa alo momci koga to boli kurac jebote nebitne stvari

Pa po definiciji jesmo milenijalsi jbg.

Maestro i ps... o tome vam pričam, vi ne znate apsolutno ništa o meni sem da sam nekad bio na tarz i da sam ovako debil, ali automatski ste pretpostavili je da je moj krug ljudi kiseo.

A prava istina je da ja nemam krug ljudi. Da imam ne bih otvarao teme ovde

Ja ne vidim da sam ista pretpostavio ali eto neka ti bude

Maestro, pa to je poenta ove teme, što ti mene ne pustiš da budem zanesenjak od 30 godina koji nema nijedno rešeno pitanje u životu, što me ne pustiš da bistrim kurac o nečemu meni bitnom, nego moraš da mi se posereš naglavu.ko što ni ja ne tebe pustam da budeš uspešan preduzetnik sa nogama na zemlji, nego si mi tupadzija ograničeni. A ja tebi majmun sa tarzanije mrtve. Što nema suživota?

Ne hejtuje niko nista nego smorila ljude ta urbana propaganda trula, ceo zivot nam neko puni glavu kako je npr ekv za pametne ljude muzika a turbo folk za glupe seljake, i ljudi skontali da je to kurac od price (kao u bajki carevo novo odelo) i rekli; ae mars ekv i metalike i sve u kurac niste pametni ni kul narkomani ste ruzni ste i smrdite to sto pevate nema veze s mozgom