Prijava

Pa dobro, Duka, pričam o onim koji bi eventualno došli do nas, realno koga boli kurac za neke vanzemaljce na nivou šarana hiljadu svetlosnih godina odavde.
A mi da odemo negde, pa pazi, to bi zahtevalo neki opasan proboj u nauci, a nisam siguran da je tako nešto na vidiku. Kao postoje te famozne crvotočine, ali tipa veličine elektrona, pa to će teško biti dovoljno da se protne vojadžer ili već šta se sad vozi

Vanzemaljci: Vladamo tehnologijom crnih rupa, čitamo misli, živimo hiljadu godina

Zemljani: U stanju smo da napravimo skriptu koja sa 4 računara minusira autore na niče-sajtu šaljivog sadržaja
http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/025/142/can_u_do_this.jpg

E to je problem, što nemamo pojma sta bi AI radio, jer bi bio beskonačno pametniji od nas. To sa borgama je isto naša projekcija.Možda je super AI neki čil tip.

I to sto kazes.

Ja nekako mislim da bi AI implodirao vrlo brzo, jer bi pred sobom imao neresivu enigmu postojanja.

Znam o čemu pričaš, ja samo izlažem mogućnost da smo mi lideri svemira u tehnološkom napretku i da ne postoje naprednije rase. Od nas sve zavisi

AI bi nam dao sliku od ove male sig(sig)

Minusiraj, skripto, ja i dalje držim čas

Djesi Dukka. I to je jedna od mogucnosti, mada vrlo, vrlo, vrlo tanka. To je kao kad bi ljudi koji zive u pecini, verovali da su najjaci sa svojim sekiricama i decijim crtezima. Svemir je 14 milijardi godina star, ko zna koliko se vec generacija naprednijih i nazadnijih planetizacija smenilo.

Ja zamisljam da ima neki vanzemaljci negde i da igraju basket do jaja ali samo dodaju i peglaju odbranu i trude se i skacu i sve i dodaju mi loptu a ja se ispucavam jebem kevu rokam sa svih pozicija. Odma bi vas zamenio za njih to bi bilo top

37 miliona godina manje vise. Pa mi ne mozemo da pojmimo koji je to vremenski peirod.

To uopste ne znaci da negde ima nesto mozda smo sami u svemiru a svemir nije beskonacan nego savijen tipa u osmicu pa je kao beskonacan

Nije beskonacan sigurno, to je najpogresnija dogma.

ne moze da bude nebeskonacan

Ćao Apof, ogroman pozdrav o/

Pa ne znam, kapiram da bi nam se dosad ukazali da mogu, šta kao vide nas i neće da se jave, nije to baš pristojno zar ne

Ps, upravo si opisao svaki ponedeljak veče xd

Pa i ja mislim da nije beskonacan jer je prosto nemoguce ali kapiram da je u obliku elipsoidne osmice ako postoji elipsoidna osmica

Pa opisao sam tvoje ponedeljke zelim i ja tako isto samo ne sa valjevcima nego vanzemaljcima hahaha

Veliki pozdrav i za tebe Dukka.

plok
ne moze da bude nebeskonacan

Zasto, imal kakav jak argument za to?

zato sto nesto postoji znaci mora da postoji sve...koja je poneta da je nesto unutar nistavila

Hahaha sta brt?

Ne kapiram te uopste hahaha