Prijava

I nistavilo je nesto plok. Cim nesto u njemu moze da nastane. Ali mislim da kao celina ne moze da bude beskonacno, nego ovo sto ps kaze da ima neku iluziju beskonacnosti, a da u stvari nije beskonacan.

Apofis od kada pocinju tvoja najranija secanja?

JA MISLIM da su samo dve stvari beskonačne a te dve stvari su svemir i ljudska glupost. Razmislite o tome

Treba da kazes da za svemir nisi siguran

Za svemir nisam siguran

PS tek od negde pete godine i to kroz maglu, nekolicina, a onako jasnije tek od prvog razreda. Tvoja?

Dukka Ajnstajn bi bio ponosan.

Jaka je ona fora iz men in blek da je nešto što je sitno ovde ceo neki univerzum i da je naš univerzum nešto sitno u nekom većem. Tripozno mi je da naš svemir nije beskonačan nego samo isuviše veliki da bi mi mogli da ga pojmimo ikad a ustvari je samo jedan proton u nekom mnogo većem univerzumu koji je i sam proton u nekom još većem i tako u beskonačnost.

Tvoja?

cekaj da cujes odg na ovo

Slabo ti je to ja se secam dana svog rodjenja

I nistavilo je nesto plok

i nistavilo je nesto,al nije beskonacno,koja bi poenta bila da je neko beskonacno nistavilo i eto tu se negde nalazi neki svemir
beskonacnost podrazumeva sve kombinacije svega

sada cu vam reci nesto na tu temu da l smo mi najrazvijeniji

https://marjankogelnik.files.wordpress.com/2016/01/istorijagalaksijezemljeicoveka.pdf
Jbg već sam kačio na podeli sa vukajlijašima al moram opet, više odgovara ovoj temi. Piše lik o vanzemaljcima-reptilima koji žive među nama, dao im imena, piše odakle su, kako izgedaju itd. Solidna budala. Pročitaću možda nekad celu knjigu. Mnogo mi dosadno, šta da vam kažem... :(

ps
Slabo ti je to ja se secam dana svog rodjenja

Daj, nemoj me jebati?

Plok, mislim da treba da prestanemo, zabole me glava, ali sami ubedjen da se ne kapiramo bas nesto, nisam ja ni rekao da je nistavilo neskonacno, nego da sve, sta god da je, nistavilo ili postojanje, ne moze da bude beskonacno.

Ne seri da je taj plagirao Davida Ickea?

e pa ja kazem da sve mora da bude beskonacno xd...al evo prestajemo sa spikom tom medjusobno ja i ti

Ne jebem te mrtav sam ozbiljan a mrtav sam i rodjen

U svakom slucaju, jebeno za razmisljati plok.

Daj mi celu priču PS, pls?

Mislis cega se secam ili sta se desavalo

evo ga samo kurzgesagt, kurca ne znamo mi vukajlijasi samo slusajte i upijajte
https://www.youtube.com/watch?v=UjtOGPJ0URM