Prijava

sto mi vredjas porodicu majmune neobrazovani, to sto si ispred napisao bombas ne znaci da sam ja rekao glupaco nego ti

Бомбаш: Јесу легли да спавају?
Госпођа Бомбаш: Деца?
Бомбаш: Ало курвештијо ботовска немој децу да ми спомињеш ничија није до зоре горела

kinezi nemaju nikakav osecaj intime, ne postuju tudji privatni prostor nimalo....meni se masu puta desilo da blejim u fon u metrou i da mi kinez ili dvojica bukvalno bulje zajedno samnom u telefon, i to pisanje svuda po ulici gde stignu, u meku je neki cale stavio klinca na sto pored mene skinuo mu gace i stavio mu flasicu da pisa u nju, na 30cm od mene....a klonja u meku na 5 metara odatle

ahahhahahah volim ove izmisljene neosnovane predrasude

Mozda ima istine u ovome ali to je zato sto ih ima 2 milijarde pa nemaju bas naviku da cekaju u redu za pisanje ili da imaju metar kvadratni prostora za sebe u busu

kinezi su gradili neku fabriku koju sam cekao da bude gotova da pokrenemo proizvodnju, interesuju ih samo pare i kad ga stisnes kaze no spik ingris

ali isto tako njihovi vrhunski strucnjaci su po radnoj etici i moralu daleko iznad svih na svetu, valjda su nauceni da je konkurencija ogromna, jednom kad su mi prodavali neke masine i sad izneli mi zahteve, za jednu noc su njih dvojica pripremili prospekte i crteze u autokadu za koje bi meni trebalo mesec dana

ahahhahahah volim ove izmisljene neosnovane predrasude

proveo sam dva najbolja meseca u zivotu tamo, razlika moze biti samo u pekingu i sangaju koji su donekle emancipovani zbog velikog uticaja stranaca jer ih ima mnogo tu, po provincijama, tu mislim i na gradove od 4-5 miliona stanovnika gde belca nisu videli ni na tv-u je jos jedno 20 puta gore nego ovo sto sam napisao ovde

nebitno gde si, u metrou, busu, sedis na klupi na ulici, smatrace jako uljudnim da ti se priblizi iza ledja da ti gleda u telefon ili novine koje citas itd, operisani su od srama plus ne znaju sta znaci privatni prostor

a pisanje bude otprilike ovako. Sedis na klupi, u parku, do tebe zena sa detetom, klinji se pripisa samo mu skine gace i pisa tu odma pored tebe, ne odvede ga ni dva metra pored da pisa na drvo

ili npr prdenje iz sve snage na sred recepcije, u banci u redu itd....ne treba da napominjem da se niko ziv ne zacudi nimalo kad neko prdne tako kao zivotinja

Islandjani su na primer teska govna, smatraju da svi treba imaju 2,5 metra oko sebe slobodnog prostora uvek, u meku u rejkjaviku jednom onako bila guzva i ja pitam nekog lika jel mogu da sednem za njegov sto lik se pokupio i otisao napolje. I tako kad sam pisao negde stanem pored lika da pisam on izadje napolje nije ni stigao da zavrsi pisanje

nisi nikad bio u rejkjaviku 100%. a ja jesam.

Ahahaha maestro junak

ili npr prdenje iz sve snage na sred recepcije, u banci u redu itd....ne treba da napominjem da se niko ziv ne zacudi nimalo kad neko prdne tako kao zivotinja

hahahah sad vec seres jebiga

јел верујеш мени ако не њему? није рекао за пљување и подригивање, то овде сви раде па и мени прешло у навику да пљујем свуда, виђао сам солидне пичкетине како то раде, њима је ван памети да нешто трпиш и држиш у себи био прдеж или подриг

и глупи су ко курац скоро сви које сам упознао, и кад солидно зна енглески не може до мозга да му дође проста информација, да не причам сад како су ови моји у вртићу сејали нешто у баштици, ако су се онако бавили пољопривредом не чуди ме што су умирали од глади

axaxaxaxaxax ko se nadao da su kinezi toliko prosti