Prijava

Готивим Ирце,Русе и Нигеријце, мрзим шиптаре,хрвате,муслимане амере и остале црнце.

Posle mi najgora nacija

Ne mrrzim nikog jerr su Ssrrbi narrod najsrtarriji iz čega prroizilazi da ssu ssvi ljudi potekli od Ssrrba.

Azijati (kinezi, koreanci) su gadni ponekad koliko ne vode racuna o ljudskom zivotu, koliko sebicno posmatraju stvari - bez licne odgovornosti. To se cesto vidi kad dodje do nekog sranja u avionu brodu, i oni sto bi trebali da imaju odgovornost da spase druge zajebu sve to i pobegnu.

recimo ono sto bese za brod u korejskom moru sto izginulo 300 dece, skoro sam citao, kapetan i posada prvo pretovare brod, onda ga idiotskom manevrom prevrnu, i dok to tone tako 2-3 sata prvo narede putnicima (deci) da sede u svojim kabinama a onda kad naidje spasilacki brod udju u njega i odu, bez da kazu deci da se evakuisu.

onaj italijan sto prevrnuo brod pa pobego dobri samaricanin za ove azijate, ber reko putnicima da beze.

cudna mi malo ta kineska sebicnost za narod koji je kao "drustvo na prvom mestu". imas osecaj da ako umires da ce samo neko da sutne na stranu da napravi mesta, i nije prijatno.

Ili sto sam video pre neko vreme neko rasirio pricu medju bogatim kinezima da je bolje da kad udare nekog kolima da ga ubiju jer u suprotnom moraju da placaju puno odstete pa onda oni snimci gde kineskinja nekog malo ocesa dzipom, ovaj padne tipa boli ga noga a onda se ona okrene pa ga overi tockovima jos 3-4 puta

Ne smeš da kažeš da te boli ništa
Otkine ti stopalo ma vozi vozi sve je ok

Ma da, a na sudu se brane mislio sam da je dzak smeca bio pa da prodjem samo :)
Fora kao kad osakatis nekog celog zivota ga placas a kad ubijes placas samo sahranu pa zato.

Verovatno nije istinita proca doduse mnogo je suludo, mada velika kina.

ovo prvo je istinito doduse, cesto su izvestaji kad se napravi neko sranje sa azijskom avio/brodnom kompanijom piloti i stjuarderse prvi izlaze/panice/vriste/placu, jebes ga sad jos da pomazes putnicima i to.

Ma realna priča je ovo u Kini skroz degenerici mnogobrojni

Lol koje glupo generalizovanje sta kad navedem primer kad se prevrnuo onaj trajekt sa ucenicima par dana kasnije kapetan izvrsio harakiri iako nije bila skroz njegova odgovornost

Најгори народ су Руси. Њих може да воли само онај ко их ближе не упозна. Ретко који је нормалан.

Руси наша браћа