Prijava

nazivati tadicevu vlast diktaturom je neumesno, da ne upotrebim tezu rec

Pa nije diktatura kad navija za partizan. Mater vam glupavu krezubu jebem

nije dao merkelovoj nista, a ova govna radikalska palila Srbiju za svaku sitnicu i destabilizpvala zemlju, sad cute ko picke kad je izdajnik njihov.... teska su to govna, teska

Kad neko ne sjase sa vlasti 10 godina, cenzurise medije i uzme sve poluge vlasti za sebe samo tako moze da se nazove jbg

Mislim smesno je misliti da je glavama koje su u ozbiljnim pricama i parama nesto bitna jebena Zvezda ili Partizan

nacicu ti sad pedeset dnevnika i udarnih emisija gde su ova radikalska govna srala uzivo pod Tadicem

Nema potrebe, nije bila cenzura jaka kao danas, ali oni su kod nas uveli botove npr

Pa zapitaj se kako uopste znas za 50 dnevnika gde se neko pojavio idiote nebitno dal je istina ili ne

Kakav degenerik jebeni

Nema potrebe, nije bila cenzura jaka kao danas, ali oni su kod nas uveli botove npr

nadam se da se zajebavas

ahahaha najjača glava na forumu je bombaš potpisujem

kako samo jebe narod ne vjerujem da se ložite na njega i dalje

Ma dupe pomera

aj kad se gambi loži kad ja lupetam nešto, jebiga, nije navikao od mene to, al bombaš samo bomba od kako je doša pa i dalje mu uspijeva ahahah

ps
Pa zapitaj se kako uopste znas za 50 dnevnika gde se neko pojavio idiote nebitno dal je istina ili ne

takonsto jutjub ne moze da cenzurise iako su ovi tvoji pokusavali da ih pozovu telefonom i fejsbuk

Pitaj cukemberga kako mu je sestra kad se sledeci put cujete

Nece brt grobari ne pitaju za porodicu

nisam ga ja zvao, nego Toma radikal telefonom, to si ti, za to glasas, hahahah

Pa to i kazem, toma zvao a cukemberg picka ga otkucao kod tebe

Cukenberg navija za Zvezdu, zato je sada cenzurisan yt