Prijava

Skoro sve ribe sa kojim sam bio su volele da ih vučem za kosu, udaram po guzi, davim u toku seksa... To jest molile su me da im to radim... Žene su jebeni mazohisti koje vole da ih ponižavaš i biješ... Nisam sadista i ne volim to da radim pravo da vam kažem, ova činjenica me mnogo čudi... Čak sam i pitao jednu dronfulju dal bi bila samnom da je bijem svaki dan onako krvnički... Poljubila me i umlino rakla naravno da bi, jer me toliko voli!
A posle kažu da smo mi muškarci jadni i ludi....

Ma nisu one ništa nenormalne, to je čista biologija. Imaju potrebu za mužjakom koji će da ih pričepi kao petao kokošku.
Grub seks nije isto što i biti ženu kad joj zagori ručak.

nije isto, al daj šta daš, jbg...

u al je zivnula tema

nije isto, al daj šta daš, jbg...

Hehehe

Inače bio sam prvi put solidno iznenađen kad mi je riba tražila da je ošamarim tokom seksa.

Jbt, čitam celu temu, Psetu ladno rođaka skinula mrak...pa dobro kosovari, mora li i taj incest majku mu? xd

lele kolko loš trol ovo na reditu xD

Inače, znate li koja je zemlja prva uvela pravo glasa ženama? :)

Ocekivao sam i ovo da ce da izazove neku reakciju jebi ga

Moderisu, to sjebava stvari

Da, koliko je ustvari bolje kada niko ništa ne moderiše. Kao ovde, npr.

Norveška 1913. je prva uvela pravo glasa ženama.

Nije che, redit je sranje sa tim zato sto na jednoj temi postoji jedno misljenje i tako celi sajt. Retko gde ima da je dozvoljeno da se neko ne slaze a to je sranje modernog doba na kraju

Novi Zeland, 1893. brt.

Ma znam celte, teram šegu :)

ја и у кини физикалишем на послу носим им нека срања на трећи спрат јебем ти паковање папира а4 за штампач има триес кила ја нисам верово кад сам диго оно па носи узбрдо па удри мајку ти јебем па удри мајку ти јебем једно десет тура по два паковања ал јебе ми се боље што сам погино уз степенице него да сам за то време седео са децом и нису ми курве ни чашу воде понудиле ни рекле иди кући раније промени мајицу видиш да има хектолитар зноја у њој, наравно други мушкарци (портир од сто кила и кувар од дванес) нису курцем мрднули а камоли жене

стиго сам до четврте странице па је тамо тема ово однос жена и мушкараца на послу оставићу после још коментара кад налетим на нешто допада ми се тема

и пошто сам физикалисао кући знам да мушкарци увек раде физички најтеже послове (али смо били плаћени више, и даље бедно али више) док су се жене увек свађале која више ради и друкале управи, неке су чак имале већу сатницу јер су друкале кад неко забушава или дуже остаје на паузи док су сви мушкарци стварно били солидарни макс и према другим мушкарцима и женама

Tacno je ovo uglavnom ali i medju muskim polom ima drukara, samo ne bih ih svrstao u muskarce.