Prijava

Kineskim zenama nosis kutije
A onda hoces da te Srpkinje podrzavaju, vole, penis ti lizu
Neka te Xi Cu voli

па вичу ми со хендсам стронг бодре ме док носим срања ал да узму и оне да носе нема шансе

https://www.youtube.com/watch?v=pu__97bVyOc

evo jos jedno dobro predavanje, odgledaj do kraja

мислим никад не бих дозволио да женско нешто запиње а ја да не кажем дај мени то осим ако је говно онда курцем не мрднем, и да су узеле да тегле та срања на трећи спрат реко бих склоните се видите какве сте метиљаве

Jesi skinuo nevinost konacno sad kad imam status boga kao lepi debeli belac tamo?

помирио сам се са тим да ни овде нећу јебати па се и не цимам више

Evo gde žena, (kad kažem "žena ", mislim na taj pojam u najširem mogućem smislu te reči, naravno iz mužjačke perspektive) priča kako treba da muškarci nemaju straha od prijave organima unutrašnje bezbednosti kada sprovedu pravdu vrste fizička nad pripadnicima njojzi srodnog nežnijeg pola, jer žena kao takva, (naravno iz perspektive jedne ženke) ne bi smela da na taj način ugrozi opstanak i uravnoteženost svoje porodične ćelije:

https://www.facebook.com/groups/trash666/permalink/1894153730870750/

Svako poštovanje pravim ženama, ali feministkinje treba hraniti kurcem sve dok i same ne postanu prave žene.

Jordan navodno inkasira 720 000 dolara godisnje samo od patreon donacija.

Ja sam imao jednu situaciju

-e daj meni to evo ti ponesi kesu ovu
-mogu ja i sama!
-dobro bre nosi idi u picku materinu

Ladno je uvredilo sto sam hteo da uzmem kutiju od 15kg otprilike i teglila budala celim holom do kongresne sale ja idem pored nosim kesicu sa nekim papirima blam me jede molim boga da ne naidju balkanci

E ja sam imao slicno, pridrzim vrata ribi da udje u pab za mnom i ona mi se izdrka u fazonu kao sta ti mislis da ne mogu ja i sama, tako neki kurac

Kad je tad nisam spucao u glavu i zalepio je za ona vrata jebena

moja sadasnja ruba nije mogla da otvori vrata u pabu jer su bila preteska na prvom DEJTU pa sam joj se davio odlican opener

nikakav kavaljer...

volim da se ogledam u vratima paba prije nego uđem ako su ona vrata sa onim staklom što možeš da se ogledaš

Ja jednom nisam mogao da otvorim vrata od voza ali srecom tu je bio jedan gallantni mladic koji mi je to kavalirsko delo naplatio damo 70 (50 papir 20 metal) dinara

da se ne zovete vi slucajno zhajk?

Tako sam i ja pridrzao vrata jednoj devojci, posle mi nije cak ni picke dala, stoka

U muškarcima postoji ženskost i ako je potiskuju dolazi do izrazitih psiholoških problema.
U ženama postoji muškost i ako je potiskuju dolazi do izrazitih psiholoških problema.