Prijava

Pa vi kopre nedri ste postali ko feministkinje jbt

lele lele majke ti ga spaputljanem

(govor juznjacki u svrhu humora)

Ne trpaj mene u te sekaperske kopre nedri, gomila tutubana klasičnih

Ma ja to samo satrovacki kao da ne napisem bosanci jer posle bosanci uvek ide rasprava i pominjanje bureka a to je bas prelose

Takozvana The B bomb

pa stvarno su po lakoci trigerovanja tu uz militantne feministkinje, crnce i Filipince kad im kažeš da im je košarkaški tim sranje.

GILAS THE BEST EAT SHIT HAHA GILAS WILL FUK U

Teletovic mirza
klasicna je pizda

шта значи тутубан запата?

Zanimljivo je kako se uvek potencira trigerovanje bosanaca a zapravo se vi trigerujete jer kad god neko odavde postuje nešto vi morate da pomenete burek i humor, a u oba slučaja ste preloši u tome, em su vam bureki govno obično i svi letite da jedete bureke kod bosonaca, em vam je humor pa jebiga, ova tema je dovoljan prikaz srbijanskog humora iz bugarske :D

Previše si trigerovan, eto burek spominješ odmah

Pa ja bas nisam zeleo da dodje do ovog prepucavanja ali dok je ove smrdljive vukajlije i vas bosanaca koji dolazite ili ste dolazili i pisali hahaha na definicije jednog frenkija ciganina humor nam je dosta nadmocniji od vaseg

A burek slabo igde jedem bas nisam nesto pekara lik

Ne znam ja ko je prvi pomenuo burek, upravo u tome i jeste poenta.
A to što generališete kako eto bosanci podržavaju frenki cigana odražava se na to da vam je taj isti frenki jebeni uzor omladini kroz dnevnjak
A mislim da nakon ovih tutubana apsolutno nemate nikakvo pravo da spominjete ikakav humor, dovoljno ste se ukopali dovijeka

A na sve to, da muka veća bude, imate legendicu sajta koji vam je bio uzor humora i koga ste kovali u nebesa koji dolazi i za ove tutubane kaže da su ETO OBRNULI SU KRUG PA SU OPET DOBRI pa jebemu mater koga zavaravate?

A i stalno imate tu neku potrebu da se upinjete kako ste vi humoristični, ne kontam šta vas to tangira toliko, valjda ste čuli negdje da je humor odlika visokog intelekta pa se trudite da se pokažete kako ste vi superiorni?

Najpametniji čovjek na sajtu je Car, drugi je Valdemar, a o njihovom humoru niko ništa ne zna, toliko o humoru kao odlici bilo čega sem vrckavosti hehe

Vukajlija možda jeste nekada bila HUMORISTIČNI SAJT ali ko god je ikada proveo duže od sat vremena ovdje zna da ovo sa humorom veze nema, tako da vam savjetujem da prestanete da živite u zabludi da ste neki kul tipovi prepuni humora, nemate od toga ništa.

A to što generališete kako eto bosanci podržavaju frenki cigana odražava se na to da vam je taj isti frenki jebeni uzor omladini kroz dnevnjak

Jeste uzor novosadskim brucošima nema šta. Novosadskim brucošima iz Bijeljine i Doboja.

pišem ovaj post kako se autor iznad mene ne bi samobanovao, mislim da ima dobre namere iako je bosanac