Prijava

odlican je ovaj louis ck sad sam ga odgledo

Meni je jednostavno presmešna ideja kako oni misle da su duhoviti, ne zbog nekog ponosa ili sujete, jednostavno su premladi likovi koji nisu mrdnuli iz vranja i ne znaju za bolje, a histerično smešna situacija mi je sto su se, kao takvi, kolko tolko, probili, pa ovo je išlo na RT vranje par puta alo, neki debilko je to odobrio

I ne trebamo biti humor fašisti, svakome je smešno šta god mu je smešno, i to je u redu. Kad pomislim kako sam se nervirao što moj dobar ortak vrišti na My myself and Irene, a ja pokušavam da mu pribiližim suptilan humor filma Whitnail and I... traćenje je to vremena, a i malo previse daješ sebi slobodu. Gou vid d flou

Kad smo već kod Vranja, gledajte Janka kako zove kurve al ozb, ima dobre provale.

Ulogovao sam se samo da prijavim da ste najgore pičke najzaludnijeg foruma netu, tkzv meganubovi nesvesni svoje nesvesti i života u zabludi deljenja net prostora sa megadilejama sjebanog internet univerzuma!!!

Ć I L A
I
L
A

Bacio pogled samo na klipove. Jbg što je najgore ovih par likova koje znam iz Vranja bi stvarno rekli da je ovo smešno. Inače, Vranje uz Leskovac jedini grad čije bi ulice napalmom zalivao.

Ovo ako je okrenulo krug nije stalo tu, nego je nastavilo još pola kruga. I sada je opet je transferično.

Bitch please...
Što se tiče sirotinjskih lokalnih produkcija ovo je institucija
https://www.youtube.com/watch?v=9Vklm75bdoI

A šteta što nema onih starih oldskul emisija sa Cajkom na jutjubu. To tek...

neko spomenu "nijesmo mi od juče", e to je pravi primer obrtanja kruga, ovo i ne baš

Hahaha... A ne se be ljuti batke, ne sam tea da te potkatčim.

Al je glupo ovo au

mojne tako, ps, reći će ti zapata da si neduhovit

ajde ne podbadaj jarac