Prijava

mislim da nije ovo....jer i kosina ide suprotno od onoga sto sam rekao...
sad moram da pustim marica kad mu je gost bio srdjan mobi dik, u jednom trenutku spominje dogadjaj sa borisom petkovim u toj diskoteci koja je u toj ulici

Jedna malo poznata cinjenica je da su najbolji cevapi u KG u stvari kod Soneta "Nasa kafana" u Erdogliji, i bice tako dok god mu je Majka ziva.
Razlozi za to su sto je to u neku ruku "hood" kafana, nije na glavnom putu, a kod njega su sva jela dobra pa nema razloga da to forsira.
Uz to su i najskuplji (u stvari nisu, jedan njegov cevap=1.5 standardnog cevapa), ali njih mozes da jedes bez opasnosti od aftersmrada bilo koje vrste. Usudicu se da kazem, verovatno najbolji koje sam jeo.

Valter je kurac, nigde nisam jeo gore cevape, jos 250 gr 450 din tako nesto
Mada im belo kida

Uu bravo Reme
Iza Moske sam samo jednom jeo davno bas al i sad se tipa 5 ljudi kune koje znam da je najjača pljeskavica u Bg tu

mrzi me da citam sve elem,cevap kod cice je prosek proseka cene nabijene previse dakle lose. ceo bulevar gladnih je izvikan dakle nije los ni sis ni ostali ali nista posebno. nabolje je cirino drvce od lokala.

od tih jeftinijih kafana na prvom mestu pink na zarkovu,zatim so i biber(isti vlasnik,isti meni),gladni vuk ima dobra krilca vrv bolja u gradu i rebra su ok. 99 posto ljudi hvali durmitor meni je prosek ako ne i ispod dal sam se zajebao pa nisam uzeo sta je tamo provereno,ok porcija je izdrkavanje doneo za troje al je bilo kao preko kurca umuljano nesto pomije kao da je doneo za svinje otprilike jedino da se kao prosecna srbenda fasciniras i vices vauuu nad onih 600 grama mesa. jos neko pohovano meso bilo na granici jestivog.

Sad lupamo svi sta nam padne na pamet al Jagodina i Vidikobac onaj s kog se vidi Jagodina ko na dlanu
Sač im jebe roštilj očaj predjelo tj sve vrste pršute i sireva izuvaju
I hleb neki ludi domaci imaju vade ga iz furune na sred kafane i odma na sto ruke da pogoris i da se zadavis s hlebom vrelim

Kafana kod Loja je odlična.

U blizini Zlatibora je.

Kafana kod Neše u Železniku, odlično mesište. Onda kod doma zdravlja na Žarkovu ima solidan banjalučki ćevap, Kastel se valja zove. U NS-u sam par puta jeo u fortuni, bilo okej ne znam da li i dalje radi, na janjetinu u trojku kod spensa. I naravno sve pečenjare u Mladenovcu, MB prvi lolo

Ahhahah evo ga
Danas sam jeo tu jebo te Mb

Navlačiš zbog zemljaka

Des Boh lolo

Gde je otvorio novu pečenjaru ovaj što je vodio MB, jel pečenjara Petrović možda?

ps. aj na čet

Zar trojka nije kod bolnice?

Adresa je Drinska 2, ima nekih bolnica i kuraca tu blizu. Uglavnom sajam je najbliži.

Zet mu je to
Razveo se od ćerke mu i ovaj mu grune 300 k evra da napravi kafanu na 1 km od njega
Em da mu bude konkurencija em da mu ne vrati pare tipa evo poklon bivsi zete
Precudna glava ej vlasnik Mba
Znam lika sto mu dovozi prace i sad 50 komada dotera ovaj mu vrati sve koje su tezi od 25 kila
Kaže ovaj plače mi se kad ima 25 kila i 400 grama i vrati mi u kamion jahahah

Hahaha ima digitalnu vagu jbte leb

Zet navatao ćerku sa švalerom a ovaj mu otvori pečenjaru, znači kralj.

Бохор
Sad lupamo svi sta nam padne na pamet al Jagodina i Vidikobac onaj s kog se vidi Jagodina ko na dlanu

Bohor i ja na vidikovcu u Ja, pijemo šardone, Moët i jedemo morske plodove!
https://s.amsu.ng/CQB3ojsg63eN

Бохор
Uu bravo Reme
Iza Moske sam samo jednom jeo davno bas al i sad se tipa 5 ljudi kune koje znam da je najjača pljeskavica u Bg tu

Jbg, ne postoje bezveze 30+ godina. :D

koji je taj iza moskve?

Posle te odvedem u muzej vostanih figura dole i teram da se ljubis s Arkanom