Prijava

Ludi Psihijatar ево ме на неким теренима се зајебавам. Видео сам оне твоје постове, ваљда су их после душмани обрисали, па нисам стигао да ти одговорим. Пиво не пијем и славу не славим. Што се тиче оних ласцивних понуда, ништа од тога, јер ће аутори pseto88 и Марко бити љубоморни. Дружење може.

Као да то ниси знао.

to je više onako metaforički, u duhu priče fendere kao, evo ti duplo jebemte

Тај његов покушај да нас задиви својим умећем множења два броја је само дело његовог мизиерног покушаја да буде Бушидо уместо Бушида. А и пун ми је курац мајмуна који мисли да може да изгирава неку величину овде ако мене испровзива, а поготово ме нервира кад неко преписује нечији начин писања и мисли да је оригиналан. Лик је у покушају да пишући Бушидовим речником изиграва буржоазију и интелектуалну громаду, просуо гомилу сиротињске спике. А и могу да га разумем. Није први који је дошао у Београд, па радио мало и први пут у животу видео новчаницу већег апоена од 100 евра и мисли да је за провинцијалце Београђанин, а за Београђане већи Београђанин од њих.

Da sam znao da će ovoliko da te pogodi, uzeo bih nekoga drugog za primer ali jbg kad pomislim na sve što Planeti ne treba, pomislim na tebe, Fendere. Potpuno si nesvrsishodan. Taj Bg mi je na sat vožnje, ne znam šta hoćeš da kažeš. Baš su ti kiseli tripovi sa tim Prigrevicama, jbt. Veći mi je doživljaj kad odem u Paraćin, ako si to hteo

jbg cudi me da nije nosiop pistolj kad su mu vec pretili,kao vucic sve alarmirao kakva farsa

ko je bio pametan 50ih da kupi 2-3 stana u berlinu kakav bg,a tad se to moglo.sad bi bio milioner, obezbedio bi celo potomstvo dok je ljudskog roda

imao sam prilike da upoznam coveka rodjenog u bg, pravog beogradjanina.osobine koje ga krase stvarno nema sanse da nabrojim samo cu reci velicanstvena osoba, primetio je da imam tremu od njega a onda mi je rekao- opusteno druze pa i ja sam samo covek

Kad te ubijem to što si izvolio izasrati ću ti isklesati kao epitaf.

pretpostavljam da od oruzija imas kamen ili noz dok ja imam glok

ja imam tetku
rikosetira do 16 puta
sve cu vas iznabadam u glavu jednim metkom

solidna spika bušido/škudeto/fender, dugo nije bilo tako dobrih prepiski na humorističkom sajtu vucajlija.com

Kaze se oruzje, a ne oruzije. Mnozina od metak je meci, ne metkovi.

Evo ga prslić priča na tv na poluvremenu ne da mi da gledam utakmicu a da me ne iznervira svojim lažima... majko moja Srbijo šta doživi...

a jel se kaze zurki ili zurci da te vidim sad?

imate temu o gramatici bratići moji a i treba da se otvori posebna tema samo za medjusobno napušavanje i merenje penisa, jer vidim da uživate u tome...

labokv
a jel se kaze zurki ili zurci da te vidim sad?

I jedno i drugo :)