SNS - Srpska Napredna Stranka i Aleksandar Vucic

  1. Beogradjani su generalno pičke i govna a bez njih se slabo šta može i kurac

  2. Beogradjani su generalno pičke i govna a bez njih se slabo šta može i kurac

    Jebiga, sve nam lako dolazi pa smo zato inertni. Pogotovo sveža pičetina iz recimo tvoje pripizdine. Tako da kapiram hejt. Kapiram frustraciju.

  3. Hahahahah bush trigerovan

  4. Vi iz grada ste svi isposni

  5. Sry Buš nisam znao da si iz Bg ozb

  6. NEMOJ DA SE PONOVILO!!!!

  7. Za razliku od Srbije gde su devojke vise patrijahalne i to, beogradjanke se jebu za cokoladu Vigvam i krem bananicu, ali je generalno higijena kod njih problem veliki. Znajuci tu cinjenicu, ne cudi me inertnost Beogradjana jer cemu promena bilo kakva kad ces se i dalje buditi pored smrdushe u krevetu.

    Kozmq kurwa odjebi

  8. Šalim se, kako nismo govna. Pa SNS razgalio na izborima u sred Bg. Moram da priznam da sam živeo u iluziji da imamo koliko toliko svest o bilo čemu. Ali smo ista govna kao svi na nivou suncem okupane države. Tako da mislim da ću na sledećim izborima da glasam za vođu. Neka vlada još tridesetak godina. Šta mu fali? Lep!

  9. a i skoro je bilo negde da je od ukupnog broja homoseksulaca u Srbiji (kojih je otprl 5%), 98% Beogradjana. Znaci oko 7 milki to je 350k, na muskarce otpada 175k, sto je 15 % populacije Beograda, odnosno 30% muske populacije. Svaki treci Beogradjanin je derpe, slazemo se svi da od takvih nema hlebq

    odjebi kozma kurwa

  10. Rodjeni kraljevčani i kosovari koji tamo žive u koje i ja pripadam su realno najgore pičke i pederi u to sam se uverio, za druge ne znam i tešim se da ostali nisu... Toliko medjusobne mržnje i zavisti nigde nisam video. Jebem ti maloumne zavidne seljake. Kraljevo ne možeš realno da nazoveš grad to ti je selendra/ciganmala najveća... Ko voli Kraljevo je prso ili je smrad, seljak i cigan.
    izvinjavam se pederima i organu koju nas je sve rodio, poštenim vrednim seljacima i ciganima. Traba nova reč da se izmisli da opiše lowlife sub-ljude u Kraljevu.

  11. Za razliku od Srbije gde su devojke vise patrijahalne i to, beogradjanke se jebu za cokoladu Vigvam i krem bananicu

    Jbt meni ove zajebavancije nisu bile duhovite ni u trećem osnovne. Doduše nisam išao u specijalno odeljenje, pa možda zato... To je ono - keva ti drolja jebe se za bananicu, pa mu ovaj drugi odgovori - moja se bar jebe za bananicu, a tvoja se jebe za džabe. I tako nekih sat vremena bleja i unakrsna paljba, a onda se potuku (šakama štite lica dok se šutiraju nogama u ležećem položaju) sve dok ih učiteljice ne razdvoje vrelom vodom i izgrde.
    Idilična bleja u specijalnom odeljenju. Nadam se da ste makar dobijali krem bananice za užinu.

  12. ne bi ni meni brt bilo smesno da je zajebancija, ovako se smejem grohotom jer je istina

    kurwàaaaaa kozmq

  13. Rodjeni kraljevčani i kosovari koji tamo žive u koje i ja pripadam su realno najgore pičke i pederi u to sam se uverio, za druge ne znam i tešim se da ostali nisu...

    Ma svuda je isti kurac. Isti maloumni narod. Zato se nadam da će Predsednik vladati doživotno (dakle još nekoliko decenija), jer dalje da dobacimo ne možemo i ne trebamo

  14. a nije isto, recimo kod nas u Sapcu napredni krezavci nikad nece ni prici vlasti jer smrde i ne zelimo da nam se kontaminira vazduh njihovim vonjem.

    Lako je beogradjanima jbg da ih glasju kad picke njihovih zena smrde kao tvor

    kozma kurwa

  15. Tako da mislim da ću na sledećim izborima da glasam za vođu.

    ehh godinama sam ispred tebe, ja sam glasao za vucica dok je to jos bilo EDGY sto kazu beogracki gejpederi, a sad vec svi provalili fazon

  16. Ako je 5% od 7.000.000 gej, to je onda 350k gejeva, recimo 175k muskih 175k zenskih. Posto nisu svi iz beograda (kojih crnih 98% al ajd nek bude 98%) to je cirka 170k muskih gejeva u beogradu. Ne znam koliko racunate da bg ima stanovnika, ali svakako nije svaki treci nego mozda svaki peti, ako kazemo da bg ima 1.7 miliona stanovnika, od kojih je 850k muskaraca.

  17. Da da kad se prica kako vanbeogradjani zive u propizdinama onda su novi sad, nis, kg, cacak itd velegradi a kad se prica o pederima onda u bg-u 98 posto xd

  18. Kraljevo jedino sto je estetski lep centar grada, ljudi kao ljudi smo mnogo losi, i najgori naglasak imamo od svih. Mada ima dobrih picaka, vrsnih, ali dzabe kad su seljanke, to stapom takmicarcem ne mozes pipnuti. Cast izuzecima.

  19. nemamo gori od cacana ne zajabevaj.kad bi se renoviralo i zamenilo sve sto treba u centru, bio bi stvarno lep, ovako je lep za nase uslove.ima potencijal.svaki dan gledam decu kako padaju zbog onih iskrzanih plocica u centru kod spomenika.nego sta mislis o starosedeocima