Prijava

kraljevcani su postali kao kosovari a ko ne zna kosovare treba da bude srecan zbog toga.

Kraljevačni strosedioci misliš cigani ahhaha ista govna oduvek bili kao kosovari... ne tripujte se da živite u gradu vi koji živite u centru. Kad je bio zemljotres ciganski seljaci su hteli da se pobijiu oko jednog crepa... ja zato nisam uzeo ništa od pomoći bilo me sramota da se ciganišem, isto tako bilo i kad je bila poplava, borili se cigani da što više pokradu pa se čak hvalili koliko su uspeli da prevare sistem, to je taj kraljevačko-ciganski mentalni sklop... proklet grad zato svi beže iz njega.

Kakvi kurac starosedeoci, Kraljevo kotlina, to se sve slilo s brda u kotlinu kad su otisli turci, nema tu nijednog starosedeoca.

Gde labo, najgori naglasak sig. A centar lep je, ali da bi ga trebalo srediti, treba.

Jel šibaju u Kraljevu kad čuju da si strane? To mi reci samo

Inače Bušido je rodjeni Beogradjan. Doduše druge generacije, ćale mu sišao sa Grdelice da zida Novi Beograd, dok je keva vredno tkala predivo u fabrici perjanih jakni "Peko Dapčević". Ali to mu ne smeta da valja fore ko da je original. Što je za poštovanje, jer je pobedio sebe. Pokušaj i ti, videćeš da zaista nije lako.

Nikog kraljevački cigani ne šibaju pičkice su, samo bi kao nešto da te prevare, odzepare i tako te maloumne ciganske radnje. Dok su kosovari malo zajebaniji seljaci ali su isti kurac kao cigani starosedioci naučili ih cigani da budu "namazani".

Ne dopada mi se nijedna od te 3 opcije. Ali zastupaću labovu, koja god da je, a verujem da je starosedeoc, dakle četvrta

ma ja sam mislio na stranku, nema veze i bolje sto niste culi za njih.pa i ja mislim da su rodjeni kraljevcani jajare,samo gledaju koga ce da prevare za sitnu korist.tuce se plase, samo prevare na foru.inace sns uziva sve vecu podrsku gradjana,mada mi i nismo neki gradjani.imamo bolnicu i to ali je kao da si na selu.da vidis samo kulturni zivot, izlozbe nekih kao umetnika i kako sami sebe hvale na tim izlobama.sve deluje jadno i palanacki

"Zove me predsednik Turske. Kaže, dođi, značilo bi mi. Šta ću, odem."
A.Vucic

Cuo sam da samo 5-6 budala blokira put a ostali se samo zaglave iza neplanirano i jbg

Kakav narod takav vladar, uvek bilo i ostalo... bolje da gledate sebe i pokušate da pobegnete odavde što dalje, bolje to nego da pokušavate da dignete neku revoluciju sa ciganima, prslićima i smradovima, ne ide, prosto ne ide. ne dok se ne promenimo kao narod i svetske prilike nam dozvole da povratimo bar malo samostalnosti. a ko će doći posle ovoga, isti kurac možda i gori, koji će stvarno da počne da veša ljude na bandere kao što je ovaj prslić od predsednika počeo da preti...

Ma kakvi 5,6 bilo 300 ljudi kod mene ovde
Gde će 5 ljudi da drže put 7 sati zatvoren

Hitna i kola s malom decom i bolesni s uputima i rezultatima se pustali naravno

Da li neko zna kakvu su ovo dezinformaciju hteli da plasiraju pa je posle izbrisali.
http://www.alo.rs/vesti/hronika/zbog-blokade-puteva-u-srbiji-umrla-beba/170093/vest
Patrijarh jadan se namučio kao Isus po ovoj vrućni 2 sata bio blokiran TUGA DO NEBA NIŠTA IM NIJE SVETO... plaky
https://www.srbijadanas.com/vesti/drustvo/patrijarh-irinej-o-torturi-kroz-koju-je-prosao-bio-sam-dva-i-po-sata-bio-zarobljen-na-putu-2018-06-12
VI NASILNICI ŽUTI JEL IMATE DUŠU STVARNO ĆE DA VISITE NA BANDERAMA!
BOG I VUČIĆ!
Nadam se da sam se ovim postom izvukao kazne božje i Vučićeve!

Isplivavaju svi vučićevi mediji ovih dana, sjajno

Kao nismo znali za informer, srbijadanas, novosti i alo? :)

Čisto da zapečatimo :) ova dva naslova od kojih mi je pripala muka su prevazišla sve granice, znam da je stranka nazadnih sendvičara spremna da ide daleko ali ovo je monstruozno.

Demigod što to reče brate moj u veri, ja spermu nikad nisam kuvao...moja sperma ti za kuvanje ne služi već za oplodjivanje tvoje mame ahahahaah šalim se, moram malo... nisam sektalika ako je to značilo pu pu daleko bilo!
Nego...
Vučiću jebem te u usta lažljva zajedno sa tvojim poslušnim farisejima i dušebrižnim medijima PU STOKO POGANA!
IMA LJUDI KOJI TE SE NE PLAŠE NI MALO PIČKO LAŽLJIVA I KOJI ĆE UVEK DA GOVORE SAMO ISTINU!