Prijava

Tema je super. Duvajte ga

Ma super je samo je trebala da se zove naslovi iz informera i da ima samo jedan post do naslovne strane informera

Ako neko nije razumeo: sranje je tema

Pa nisu informer jedine debilske novine

Evo jedan stvarno ljubazan koji govori koliko su Hrvati Svajcarska za nas jer nase novine nikad ne bi napisale ovako nesto pa ni b92 mrtvi

"A ZAŠTO NIJE KAŽNJEN VIDA!?" Hrvati dižu glas posle blage kazne za skandal "vatrenih": Licemerni su i FIFA i naš Savez! http://sport.blic.rs/x70pjfe

nisam do sad otvarao informer sajt.
mislim da je ovo jedinstveno u svetu

Najzanimljivije novine sig

"VATRENA BOMBA" Ona je razlog zbog kog reprezentativcu Hrvatske ne bi teško palo izbacivanje sa Mundijala /FOTO/
Imam utisak da su blicovi sporcki novinari gomila dvanaestogodišnjaka koji su prvi put videli sisu na tvu i pod utiskom su i dalje

To ti je generalno tako u novinarstvu, svaka sisa je top sisa, svako dupe je prevrh dupe, svaka osoba sa ženskom polnom pičkom je boginja, top riba, treba da se sedne jer nam neće biti dobro kad je vidimo (FOTO, VIDEO)

Ćerka Dragana Džajića zapalila društvene mreže!

ŠOKANTO: Nećete verovati u kakvu lepoticu je porasla ova random cura o kojoj smo pisali pre 4 dana tekst najbukvalnije isti način sa samo slikom s plaže od pre 4 dana (FOTO VIDEO)

najgore sto mogu da plate da budu u novinama, posebno na internetu, za stampano izdanje je pretpostavljam dosta skuplje.a na netu izbacuju sve i svasta.pogledajte veljkove trbusnjake-foto

Pa nekako mi je lakše ako su platili, ali mislim da je ovo samoinicijativno

ma jok bre placaju sig.bas bi novinare boleo kurac da pisu o karleusinim cizmama, odakle bi i znali da ih je kupila da ih ona ne zove i naruci jedan mali tekst da skrene paznju na sebe i da se prikaze kao zvezda koja ima cizme od 10k e

to nista manje ne cini novinare neopevanim smradovima

ili kad snezana savic zove novinare da dodju kod nje kuci da snime raskos u kom zivi