Prijava

Do kad je rok za sastavljanje javljajte hitno

10 august ja mislim

лаки дај ми код за х2х, у ову регуларну сам упао

Sto ne moze da se udje vise, kucao sam ovaj league code i kurcina

Zasto ne mogu da pristupim kad ukucam ovaj Vukajlija FPL - S9

Не бик знао, сви остали су ушли са истим кодом. Ако сам ти и послао уопште, ене ти га бате.

ste iskeširali za salaha?

salah i aubamejang C i VC

Мало ми је атипичан састав за разлику од традиционалних... скупи деф и јефтини напад, средина крца. Имам Арнаута, Митра и Миливоја..

ne zna se ko je veći mrtvać

jebo vas patriotizam sa tim ispodprosečnim igračima

Пази, Миливоје се баш исплатио у другом делу прошле сезоне, још био и на пеналима. А и Арнаут сасвим солидан за те паре. Митар је ту мачор у Џаку

Milivojevica sam imao prosle sezone, jer je vratio mnogo, ali je kostao 4.5 ako se ne varam, ovo je veliki skok, i za te pare ima dosta igraca koji bi trebalo da budu opasniji po gol. A i ne ocekujem da sutne toliko penala opet. Arnautovica sam spremio, ali za tipa drugi deo polusezone, nešto sam sumnjičav po pitanju početka sezone što se tiče WH. Za te pare pocinje Zaha najverovatnije, pa cemo da vidimo kroz par kola kako ide.

Nijednom balkancu nisam dao priliku, svi su mi labilni

ја сам ове сезоне решио да пробам са прејадном одбраном (која ће ваљда донети нешто уздајући се у распоред и прошлосезонска издања) где су готово сви 4.5 (један само је 5) и са неким аждајама у нападу, али без салаха, па да видимо докле се може тако, ако не може - користиће се вц после 4. кола јбг

dajte mi šifru, da udjem, ili se to automatski ulazi!?

Дажајк, па послао сам ти већ, шифра треба само за Х2Х у твом случају.