Prijava

Dekija sam jednom sreo na kopaoniku na manifestaciji studenata arheologije bratstvo grcka-srbija tako da nista sto napise ne moze da me iznenadi. Vodio je grcku ekipu ja nasu

Мира Глумац има добру пичку од ћерке Наташа ја мислим да се зове она ти је сад ректор археолошког и није брт грчка него кипарска сто пут сам ти рекао али не чуди ме шоу колико смо се напили тад

Kipar je grcka, kosovo je srbija.

Маестро ♦
Ja mislim da se deky sprda u vezi ove liste

волео бих да је тако баш доста

Ahaha zamišljam dekija kako svira violinu u zanosu kao nemanja radulović onaj

Kako mu kosica upada u gudalo itd

кад свирам залижем косу јбг ко прави циган

post scriptum
Dekija sam jednom sreo na kopaoniku na manifestaciji studenata arheologije bratstvo grcka-srbija tako da nista sto napise ne moze da me iznenadi. Vodio je grcku ekipu ja nasu

wtf

Kako mu kosica upada u gudalo

ugusih se

fotografi na svadbama jesu govna i meni to izgleda kao najlaksi posao a naplacuju debelo.koriste sto su ljudi u tim trenutcima spremni da se isprse.sta radi fotograf na svadbama koji kurac, slika i posle izstampa.2 min posla bukvalno.najveca govna su
fotografi i zubari

хришћани кинези највећа говна

znam vlasnika jedne od najjacih foto kuca u bg pa lik ne zna koliko para ima ima armiju radnika, cak ima zaposlene ljude koji mu razvoze fotografe i one sto prodaju slike ma organizovani su bre ko albanska mafija

fotografi na svadbama jesu govna i meni to izgleda kao najlaksi posao a naplacuju debelo.koriste sto su ljudi u tim trenutcima spremni da se isprse.sta radi fotograf na svadbama koji kurac, slika i posle izstampa.2 min posla bukvalno.najveca govna su 
fotografi i zubari

O tome ja pričam. Glavni akteri svadbe dobiju pare i provedu se, ali zato debelo plate sve i potroše dosta vremena i živaca na organizaciju i da sve prođe kako treba. Gosti na svadbi jedu i piju za džabe i provode se, ali zato potroše pare, što za autfit, što za poklon. Fotograf bukvalno najbolje prođe na svadbi. On uzme najbolje od svih sfera. I jede i pije i provodi se i uzima pare. Pritom se ne mora čak ni sređivati nešto, imaju one svoje reklamne majice i košuljice.

treba im udariti genglu, ljudi mogu sami da se slikaju telefonom i da salju jedni drugima slike preko vibera pa ko hoce da stampa neka stampa,mnogo jeftinije ce da prodje.

Znaci govnarska zanimanja su sva gde se uz malo truda uzima dosta kinte? Ok

Prodavanje preciscivaca vode po kucama je bez ikakve dileme najgovnarskije zanimanje. Dugu i bolnu smrt zelim svakome ko je to radio

kad bi svi razsmiljali kao ja recimo, spusti li bi otogrrafi cene i to mnogo.a mozda ne bi ni postojali

да тако је и говнарски продати Косово савладао си то добро

jbt napraviste fotografa u tajkuna :)

ako je toliko lako ko sto pricate verovatno je zarada kurac, kolko god izgledalo kao da je nesto, ili je posao na ovaj ili onaj nacin cimanje, ili se tesko radi dobro iz nekog razloga, ili se tesko dolazi u situaciju da se radi.

Ajd na svadbama i okej ali kada isti ti fotografi obitavaju po grobljima i fotografisu sahrane kao da su neka veselja i to debelo naplate. Fotografi su govna najveca