Prijava

Sutra u blicu: Ovako je matematicki genije ISPROZIVAO Jalu, Bubu i Rastu

Brate, ja to ne mogu da doživljavam kao rep i ne mogu da slušam uopšte, volim i navikao sam na kvalitet ovakvog tipa
youtube.com/watch?v=csZwOrUZyjk
I zato mi strašno idu na kurac, jer su uveli neke teletabis, klinačke trendove i ugušili pravu repčugu

Iskoristio bih priliku da čestitam rođendan Bubinoj ženi Jasmini.
https://i.imgur.com/plTqxKe.png
"Moja smeđooka djevojcice, osmijehu mog lica, ljepoto svakog jutra.. hvala ti za svaki trenutak koji smo proveli skupa, za svaki zagrljaj i bezuslovnu podrsku. Najbolja si zena na svijetu i najbolji dar od Boga! Danas je tvoj dan.. na današnji dan prije 28 godina se rodilo jedno malo, lijepo i dobro stvorenje koje je danas samo neciji zivot. Ako imam pravo na jednu zelju, onda zelim te tu uz sebe zauvijek, da ti glava bude na mom ramenu i da osjetim svaki otkucaj tvog srca. Ti si dokaz da je smisao zivota opipljiv.. ❤"

Kolko samo nežnosti ima ispod tih grubih crta i testosterona, to govori koliki je on čovek.

Svi znamo kako Rastina žena izgleda, grozota.

Jebote ovaj Buba okružen Jasminovima

žena mu Jasmina, najbolji prijatelj/mentor mu Jasmin...

ponekad mi bude lepo sto sam emigrirao pre 10 god.
koji su ovo ljudi, zasto postoje, i zasto su poznati?

zato sto su Srbi u Srbiji ispranog mozga i retardirani. To je jedna teorija. Druga, verovatno bliza istini, jeste da nova generacija klinaca ima takav ukus kojeg se ja grozim i smatram da je idiot svako ko to smatra muzikom, ali opet meni su govorili stariji da sam debil sto mi u sobi svira Nirvana i Soundgarden. Tako da se generalno ogradjujem od pljuvanja onih koji pricaju o ovim nakazama, osim onima koji velicaju muziku granda i pinka, to su univerzalne debilcine i seljoberi nezavisno od milenijuma. Ne poredim Soundgarden i Lajkse ne dao Bog, samo navodim primer.

vise mi se svidjalo ono rade lackovic/djani sizenje od ovih igrom slucaja nametnutih od strane ajdididzejinga gastarbajterskih pritajenih bosancuga plagijatora satro nemackog hip hopa samo sa ultra nabijenim autotjunom prilagodljivim za uvo prosecnog maloletnog balkanoida

stvarno bi me bilo blam da mi iz fokusa 2001. tresti buba koreli rasta ili nedaj boze govnjiva maja berovic

kad pričaš o blamu, seti se da postoje ljudi koji od vrata do vrata propagiraju vučića, toliko o tome.

upravo sam saznao da se ne izgovara JALA vec ЏАЛА, ovo sad vec dobija sasvim novvu dimenziju

Да се подсетимо како Џала закопава "репере" дубоко у земљу:

https://www.youtube.com/watch?v=QcOhtSmH2p8

Да се подсетимо ко је највећи краљ флоуа на овим просторима:

https://www.youtube.com/watch?v=FmeVHlJOpzQ

Specijalno za Celta

Prepuštam se snu, jer želim i odavde da bežim
Zatvorenih očiju, u mraku ležim
youtube.com/watch?v=-kOOLWb8O8E
Jebote, koliko ovakvi tekstovi nadrealno zvuče kad ih uporediš sa debilnim tekstovima autotjunaša.. Rep i Nemačka, lol, kmeči o tome kako nema 2 konjića ojra za novi BMW, o scenama gde čamuge i arapi diluju gudru na ćošku wow zajebano mnogo jebote. Bar tu ne mogu da nam pariraju, ova zemlja je od '90 pa na ovamo prošla kroz sve i svašta, pa se to normalno odrazilo i na kvalitet repa, koji je svakako vrhunski. To što oni zovu repom, ja zovem muzika za kola

Lol evo primera pravog za ono o čemu pričam, Slovenac kao nešto proziva seljake verovatno. Baš infantilan nivo. Ajs došao da izreklamira Klemena pokupi kintu za pivo i vutru, boli ga kurac
youtube.com/watch?v=oaAKqX_zfwE