Prijava

A stvarno su ti sa milion definicija poremeceni.

Petar Pan Pezo$
fejd nebitni debilko....u vreme kad je cet kafana bio u zenitu snage, tad je bila i druga grupa daun cekaonicara na celu sa spuzvastim paninarom, leb te jebo nisi mogo udji na deset sekundi tamo odma ti zakrvave oci kolko su jadni bili, bukvalno imas osecaj kao da si usao u sobu izmazanim fekalijama i gledas decu kako jedu govna....al makar su imali respekt prema nama, svojim vlasnicima i nisu dogmizavali skoro nikad u kafanu....znam da ih je bilo oko 400 na tom cetu i od tih 400 smo znali samo za tako neke ispod proseke tipa paninaro, dilan dog pomocnik njegov, eventualno jos neko....recimo za bombasa niko tad jos nije cuo, za ovog fejda debilka tek to, lik je bio ko odbacena kesa na ulici, i to ona kesa sto vlasnici pasa skupljaju izmet svojih kerova kad se pokenjaju hahah

Jedino što vas drži zajedno je to što nemate grama kulture, pa glumite nešto ovde. A osećate da je to normalno jer nema moderatora koji bi uveo red.

kameni, oćeš da mu DP-ujemo mamu večeras? može i spitroast da padne ako ti je draže.

No no, ja sam kulturan dečko, ja to desetercima rešavam, ponekad sonetom.

Iako retko odbijam dobru Ajfelovu kulu.

Vidi, vidi, Škodi vređa sve nas tu, ne samo autora Mesni.

Intrigantno.

pustio mudašca, lepo, još samo da ih pusti irl i postaće muško.

Iz njegovih reči baš izvire tužni debeli dečak.

a ti škodilače kao imaš kulturu, ti si kao nešto posebno sad

Zvuči kao neko kog su tetke oblačile u mornarska odelca i kupovale mu kremšnite da im recituje Zmaja za nedeljnom kafom.

zašto ti je ta rečenica u prošlosti?

Nakupilo se salceta od kremšnita, sumnjam da stane Škodi više u to odelce.

I dalje kad je tužan pojede sam džambo picu, pa se skine gol, masturbira i posle plače.

ali bukv zrači tom energijom.

true

kad je tužan pojede sam džambo picu, pa se skine gol, masturbira i posle plače.

https://i.imgflip.com/1ntwsk.jpg?a465552

https://prnt.sc/g6mCmOonK_0A

LOL

Ovo je toliko nenamerno kretenski napisano da se smejem nekontrolisano.