Prijava

https://vukajlija.com/forum/teme/73286-fade-fanpage?strana=33#post_4155459
to sto ti nazivas "kulturom" je tvoja subjektivna interpretacija isto nekog debila koji je za taj pojam priheftao osobinu neceg isto tako subjektivno "dobrog", a vodeci se tim tvojim retardskim svetonazorima to znaci da svi treba da se suzbijaju u sebi sve sto hoce da napisu da bi bili by the book kao da ti odredjujes tu neke parametre kulture
po tvom nahodjenju kultura je iskljucivo biti inhibirana ukocena mimoza koja pise 3000 definicija u uskom okviru u kom ste ti i analni osvetnici
news flash filter: kultura je isto i da bilo ko napise pusi ga bergase/profe/trte/mrte

Petar Pan Pezo$
fejd nebitni debilko....u vreme kad je cet kafana bio u zenitu snage, tad je bila i druga grupa daun cekaonicara na celu sa spuzvastim paninarom, leb te jebo nisi mogo udji na deset sekundi tamo odma ti zakrvave oci kolko su jadni bili, bukvalno imas osecaj kao da si usao u sobu izmazanim fekalijama i gledas decu kako jedu govna....al makar su imali respekt prema nama, svojim vlasnicima i nisu dogmizavali skoro nikad u kafanu....znam da ih je bilo oko 400 na tom cetu i od tih 400 smo znali samo za tako neke ispod proseke tipa paninaro, dilan dog pomocnik njegov, eventualno jos neko....recimo za bombasa niko tad jos nije cuo, za ovog fejda debilka tek to, lik je bio ko odbacena kesa na ulici, i to ona kesa sto vlasnici pasa skupljaju izmet svojih kerova kad se pokenjaju hahah

to sto ti nazivas "kulturom" je tvoja subjektivna interpretacija isto nekog debila koji je za taj pojam priheftao osobinu neceg isto tako subjektivno "dobrog", a vodeci se tim tvojim retardskim svetonazorima to znaci da svi treba da se suzbijaju u sebi sve sto hoce da napisu da bi bili by the book kao da ti odredjujes tu neke parametre kulture
po tvom nahodjenju kultura je iskljucivo biti inhibirana ukocena mimoza koja pise 3000 definicija u uskom okviru u kom ste ti i analni osvetnici
news flash filter: kultura je isto i da bilo ko napise pusi ga bergase/profe/trte/mrte

Pazi, da ti imaš grama kulture, i mozga naravno, bilo bi ti glupo da to iznad i napišeš a ne da me učiš šta je kultura. Ti si osoba koja je na ovom sajtu 7 godina i koja je ostavila iza sebe za tih 7 godina 27 definicija a gledaš ispod oka Analnog i mene koji smo dosta više ostavili ovom sajtu, očito imaš mentalnih problema sama sa sobom. Forum ko forum, samo nemoderisan pa imaš slobodu da izražavaš svoje kućno vaspitanje. Kultura nije sloboda izražavanja data nekome odbeglom sa psihijatrije već poštovanje, biti svoj u granicama normale i biti čovek.

to sto ti nameces svoju vizuru kulture, odredjujes subjektivne granice normale i postovanja ne moze da se primenjuje kao opsti obrazac jer si nebitna mikrocestica

i postovanje nije nazivati nekog odbeglim sa psihijatrije jer ti iznosi objektivne cinjenice kojih se plasis jer si previse uljuljkan u moralno krstaski svet gde je jedino eticki israti 3 miliona definicija i koristiti to kao propusnicu da pisas po nekom ko ima dve definicije i nije smarac

Mjerenje kurceva kolicinom definicija, pa jos u 2023. Ok

pazite sad, on samo razume jebanje mame. šta god mi napisali, kakvu god logiku upotrebili, on će sam sebe uveriti da je samo on u pravu i niko drugi osim možda ostalih retosa balegarskih, koji sebe nazivaju "defkašima". kada bude u budućnosti smarao na forumu, samo mu fino opsujte mater i onda će peniti na usta, najlakša pobeda. nema potrebe da romane pišete jer on nije dovoljno pametan da njih shvati.

Mjerenje kurceva kolicinom definicija, pa jos u 2023. Ok

Bombijeva škola

Osecam da SKODILLAC pise Kaizenu neprestano da ga umoduje.

a ja osećam da ga kajzen neprestano ignoriše.

Nek piše tužna pisma profu

Petar Pan Pezo$
fejd nebitni debilko....u vreme kad je cet kafana bio u zenitu snage, tad je bila i druga grupa daun cekaonicara na celu sa spuzvastim paninarom, leb te jebo nisi mogo udji na deset sekundi tamo odma ti zakrvave oci kolko su jadni bili, bukvalno imas osecaj kao da si usao u sobu izmazanim fekalijama i gledas decu kako jedu govna....al makar su imali respekt prema nama, svojim vlasnicima i nisu dogmizavali skoro nikad u kafanu....znam da ih je bilo oko 400 na tom cetu i od tih 400 smo znali samo za tako neke ispod proseke tipa paninaro, dilan dog pomocnik njegov, eventualno jos neko....recimo za bombasa niko tad jos nije cuo, za ovog fejda debilka tek to, lik je bio ko odbacena kesa na ulici, i to ona kesa sto vlasnici pasa skupljaju izmet svojih kerova kad se pokenjaju hahah

Petar Pan Pezo$
fejd nebitni debilko....u vreme kad je cet kafana bio u zenitu snage, tad je bila i druga grupa daun cekaonicara na celu sa spuzvastim paninarom, leb te jebo nisi mogo udji na deset sekundi tamo odma ti zakrvave oci kolko su jadni bili, bukvalno imas osecaj kao da si usao u sobu izmazanim fekalijama i gledas decu kako jedu govna....al makar su imali respekt prema nama, svojim vlasnicima i nisu dogmizavali skoro nikad u kafanu....znam da ih je bilo oko 400 na tom cetu i od tih 400 smo znali samo za tako neke ispod proseke tipa paninaro, dilan dog pomocnik njegov, eventualno jos neko....recimo za bombasa niko tad jos nije cuo, za ovog fejda debilka tek to, lik je bio ko odbacena kesa na ulici, i to ona kesa sto vlasnici pasa skupljaju izmet svojih kerova kad se pokenjaju hahah

Petar Pan Pezo$
fejd nebitni debilko....u vreme kad je cet kafana bio u zenitu snage, tad je bila i druga grupa daun cekaonicara na celu sa spuzvastim paninarom, leb te jebo nisi mogo udji na deset sekundi tamo odma ti zakrvave oci kolko su jadni bili, bukvalno imas osecaj kao da si usao u sobu izmazanim fekalijama i gledas decu kako jedu govna....al makar su imali respekt prema nama, svojim vlasnicima i nisu dogmizavali skoro nikad u kafanu....znam da ih je bilo oko 400 na tom cetu i od tih 400 smo znali samo za tako neke ispod proseke tipa paninaro, dilan dog pomocnik njegov, eventualno jos neko....recimo za bombasa niko tad jos nije cuo, za ovog fejda debilka tek to, lik je bio ko odbacena kesa na ulici, i to ona kesa sto vlasnici pasa skupljaju izmet svojih kerova kad se pokenjaju hahah