Prijava

Tvoj drug cekaonicar, truje po forumu

Pa onda nemoj da truješ po forumu više, druže.

Jbt koja transferčina

Ja mislim da je vreme da se ova tema zatvori.....osim ako nemate još neke korisne savete

Ovi ljudi su se potrudili da ti daju savete a ti im vraćaš navodnicima. Ne zna se koji je korisniji savet realno

Kakvi crni navodnici istripovali ste se od previše buljenja u računar

Evo što je mali balavac, sad ja i gambika ispadosmo levati a mali balavander izbrisao komentar, sve mi govori da ćemo se ćerat i na ratnoj nozi biti

Zajebavam se stavi sam navodnike zato što je tema ušla u pm sa pretnjama i prozivkama od strane bombaša i onog drugog

Ah na to se moraš naviknuti, to je famozni sukob unazad godinu dana

Nista brt mlad si i zelen, samo pitaj

Drkaj što više. Izvadi ga na času nek nastavnice padnu u nesvest. Garantovan prolaz

probaj da se istakneš tako što ćeš privući pažnju nekim čudnim postupcima npr na svakom odmoru premeštaj stolice bez ikakvog reda kad te neko pita što to radiš reci da te tera moćna nirdala. kasnije kad počnu ozbiljnije da te se plaše možeš da izbodeš nekog klinca nožem

понеси све уџбенике и радне свеске за сваки случај јер нећеш знати први дан какав ти је распоред часова па да не ризикујеш

Kupi kondome, sipaj u njih vodu da dobiju oblik i jurcaj za devojcicama i urlaj OPAAAAAA!

Islo se u tehnicku skolu vidim

Pa normalno, kaubojstina do kraja

donesi malo mace tek rodjeno od kuce i na sred dvorista ga odvali o zid (tako ces se dopasti siledzijama), a onda se zabrinuto zatrci do razbijenog maceta i pocni da se deres da neko hitno zove veterinara i onda kao podigni mache u ruke da se kao brines (tako ces pred devojkama ispasti heroj)

Hahahah 2 u 1 druže