Prijava

Шта хвали Јури???!!!

Он да је нешта ваљо осто би у СРБИЈИ!!

Top tema ali iz svakog bonbijevog posta isijava mržnja prema južnjacima i loše karikiranje istih lolo

Zasxto mrzisx jug bondbi decxacxe

Nikola Tesla je bio Hrvat jbg
Ne mislim ništa loše samo kažem

Od oca pravoslavnog sveštenika?

Nebojša iz Beograda

Nikola Tesla se propisno obrukao kad je rekao da navija za Hrvatsku na svetskom prvenstvu. Što je još gore, navijao je za njih baš protiv Rusije, koja nam je iskreni prijatelj.

Neša
Nikola je navijao za Hrvatsku zbog Luke Modrića kao i 95% ljudi koji navijaju za njih. Nema boljih od Luke i BMW-a. Kad to naučimo, biće nam bolje.
+12 -75

Slavica
Nije Nikola ništa učio. On je samo čačkao struju.
+142 -3

Top tema ali iz svakog bonbijevog posta isijava mržnja prema južnjacima i loše karikiranje istih lolo

Lepinja i mesa pojeo po Niševima, Vranjima, Leskovcima, Bujanovcima... Jedan od najboljih prijatelja iz Žitorađe. U vojsci dobar prijatelj Nišlija, dobar dečko, ali sirotinja mrtva, dao mu ja patike najk dvojka da se skine u njima. Nikad ništa ružno nisam doživeo od južnjaka u životu. Možda nekad pominjem južnjake u humorističkom kontekstu, ali ništa protiv ljudi nemam zaista niti sam kad imao. Grešiš Zapata prejako (ne bi ti bilo prvi put, ko je reko tarzan hahah)

Ucesnica Zadruge 2, Marica Tesla, strina kontroverznog naucnika iznela SOKANTNE PERVERZIJE iz njegovog detinjstva.

ŠOKANTNO!!! (VIDEO) (FOTO) "NAUČNIK PATRIOTA" Tesla izjavio devedeset devete: Samo ih bombardujte popustiće oni, spremajte i invaziju; Edison slao struju Srbima na Kosovu

BRAVO! Tomas Edison otvara FBRIKU za proizvodnju SIJALICA u Knjaževcu! (FOTO)

VUČIĆ: Zahvaljujući našim prijateljima iz inostranstva još 500 radnih mesta do 2020. (FOTO) (VIDEO)

Dule_Pančevo
Bravo! Svaka čast! Druga šansa za istok Srbije! Sada nam samo treba mir i stabilnost!

Milena_T
A koliko je radnih mesta otvoreno zahvaljujući tom Tesli? Lako je kritikovati, ali nama treba mir, posao i sigurnost. Samo napred!

Stravicno!!! Nazimenicna struja ubila vise ljudi nego malarija i ebola zajedno!

ZA SAT VREMENA 10000 LAJKOVA!!!
Nikola Tesla ovom objavom na instagramu prikupio je 10000 lajkova za sat vremena (FOTO, VIDEO)

Poznati Američki naučnik i borac protiv srba u Hrvatskoj Nikola Tesla na svom instagram profilu croatian_thunder_lord okačio je sliku sa Kolindom Grabar Kitarović, predsednicom Hrvatske i Hilari Klinton, ispod koje je napisao "Moje cure!".
Ova slika je za svega sat vremena nakupila deset hiljada lajkova.

Lik1: Šta voziš brate?
Lik2: Fiat Punta, napravljenog u Kragujevcu, pomazem našu ekonomiju i nova radna mesta. Ti?
Lik1: Upravo sam nabavio svog prvog teslu, želim da sačuvam plane...
Lik2: Odjebi izdajniče.

Naucnik Nikola Tesla na hrvatskom primorju mucki prebio cetvoroclanu porodicu iz Srbije psovajuci im majku srpsku i seljacku

ZAŠTO SE VUČIĆ RUKUJE SA OVIM ČOVEKOM
Nikola Tesla prima donacije od Bedžeta Pacolija

ZAŠTO SE VUČIĆ RUKUJE SA OVIM ČOVEKOM
Nikola Tesla prima donacije od Bedžeta Pavolija

hahaha pobeda jebena, lockaj temu