Prijava

ma ovo se odnosi na teslinu izdaju

„Прошле недеље имали смо осморо убијених Срба, ове недеље – деветеро. То је јасан напредак„“ – Никола Тесла, амерички научник, хрватског порекла за време бомбардовања 1999.

BLIC: Nikola Tesla podrzao Aleksandra Vučića

Disident

Koliko si sendvica dobio za to picko botovska?? Prvo Bule Goncic pa sad i Nikola Tesla. Sramota za ovu drzavu kad glumci i naucnici moraju da se prodaju za parce sendvica

(ВИДЕО) НИКОЛА ТЕСЛА ШОКИРАО: Волим да слушам Томпсона! Па шта ако је певао ЈАСЕНОВАЦ И ГРАДИШКА СТАРА!

(FOTO) IZDAJICE SVOGA RODA!!! TESLA I ŠERBEDŽIJA NA KONCERTU USTAŠKOG SERONJE TOMPSONA POVODOM "OLUJE" SKANDIRALI "ZA DOM SPREMNI" MRTVI PIJANI

DuleVP

Tesla je prodao veru za veceru, sramota.Otac mu se u grobu prevrce.A za to sto laje mogu samo da kazem onu nasu narodnu:psi laju vetar nosi i neka prica ko sta hoce najbolje je jesti voce

NOVO! NOVO! NOVO!

Nova knjiga Dr.Vojislava Šešelja uskoro na vašem kiosku:

NOVO! NOVO! NOVO!

Marko

Ne brine mene sto neki amerikanac-ustasa tako prica nego sto ovde kod nas imamo ljude koji bi da destabilizuju zemlju a biti protiv nase vlasti znaci biti protiv naseg naroda.Tesli da se zabrani ulaz u zemlju a ako slucajno udje onda ga smestiti u prdekanu na dugi niz godina

Meni i dalje nisu jasni ljudi koji jednog naucnika etiketiraju na osnovu nacionalne pripadnosti. U Americi toga nema, to ima samo kod nas, nasih rusofila i u "bratskoj" Rusiji.

EUCitizen

Predragczv

Dobar im taj Tesla, od kad je u americi stalno im se desavaju vrmenske katastrofe, njujork okovan ledom,uragan u kaliforniji itd da ne nabrajam a oni misle da im je dobar jer je protiv nas a nevide da nevalja ni njma i da je jos gori za njih nego za nas jer sta su par losih reci u odnosu na stotine zivota koje su odneli neuspeli eksperimenti tog neuspelog naucnika.ako neka im ga tesla daleko mu lepa kuca haha glupi ameri

(ВИДЕО) СКАНДАЛ: НИКОЛА ТЕСЛА НАПАО ПЕНЗИОНЕРКУ У БЕОГРАДУ!!

"Kako naš list nezvanično saznaje, američka filmska kompanija 20th Century Fox dala je zeleno svetlo za snimanje visokobudžetnog dugometražnog filma o Nikoli Tesli, pod radnim naslovom "From Croatia with love". U holivudskim kuloarima ovih dana se još moglo čuti i da će glavnu ulogu u ovim skandaloznom i očevidno antisrpskom projektu tumačiti Denis Kvejd, inače ozloglašeni srbomrzac i lobista za nezavisnot Kosova, dok će ulogu njegovog oca tumačiti niko drugi do Rade Šerbedžija, inače poltron i izdajnik srpskog naroda..."

(@Informer 28.08.2018 19:09)

Utucen

Tu vest sam procitao u cekaonici kod lekara jer sam odveo dete da primi injekciju dobila je bronhitis i onako sam bio utucen zbog toga jos to kad sam procitao stvarno sam osetio malaksalost i pulsiranje u slepocnicama.Odma sam otisao kod lekara kad sam vec tu i dao mi je za smirenje lek i on je isto u soku ali mi je rekao da imam poverenje u nasu vladu i da oni znaju kako da izadju na kraj sa tim.i to me je malo umirilo.Inace ne znam sta cemo sad da radimo sa novcanicama od 100 dinara, tesli vise tu nije mesto, a tako sam ga postovao.

"Ja sam na novcanici od sto dinara napisao 4 S, a vi "patriote"??"

Ultrasrbinkosovojesrcesrbije

Kuda plovi ovaj brod

I ja bih napisao ali PARA NEMA, prosto me je sramota koliko nam dobro ide!

Braco, kvota 1.04 da ce informer stvarno da izbaci ovo i ocrni nas