Prijava

Znao si ti jer si sorosevac priznaj

Pa ni ne verujem da ce tako biti. Pre ce biti da ce srbi dobiti ZSO, zajednicu srpskih opstina, sto znaci fazon 4 jebene opstine, od svega, koje se zovu srpske i nema razmene teritorije, nego se bleji tako. Te opstine su i dalje kosovske, nego kao imaju neke pogodnosti. Slicno lojalti kartici u idei.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b8/Map_of_ethnic_groups_in_Kosovo%2C_2011_census.gif

Ovo je iz 2011. godine, znaci pre gomile sranja, i svega. Sam razmisli sta se sve izdesavalo nakon toga (tad nije postojala ni granica izmedju nas i kosova, da ne pricam dalje). Taj sivi deo je takodje naseljen srbima vecinski. Sever kosova nije gornja polovina nego
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/99/%D0%A1%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE_%D0%9A%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%BE%2C_%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%98%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D0%BF%D0%B0.png

mozda jedna petnaestina kosova. Taj deo sluzi za tampon zonu izmedju nasih i njihovih, lazne diplome bezobrazno mutne biznise i slicno. I da se pristane da taj deo bude kosovski takodje, bice kao i dok je kosovo bilo srpsko. Pogledajte racune za struju tih ljudi recimo, niko ne placa racune, nego ako dodje da sece on izadje s puskom. Celo selo, ne placa niko struju jer eto. Ostatak kosova za 30-40 godina ce biti potpuno ociscen od srba.

Tako da ce na kraju srbi "dobiti" ZSO sto znaci na papiru kao nesto, a u stvari nista. Svi su culi za to niko ne zna sta je to tacno. To je da recimo komandir mupa mora da bude srbin, da sudija bude srbin i slicno, a da ga postavljaju iz vlade pristine. Kao muamer zukorlic sto je vodja bosnjaka, a u talu s nama. I eto. Samo se priprema narod na to, ne moze odjednom, jer jebiga opasno po popularnost naseg vodje. Ali dogovor je bio u mandatu mogerini da se napravi pravno obavezujuci sporazum, to nece biti ispostovano, i zato haradinaj ostri kurac a svi ga tetosu. Amerika da hoce ona bi mogla za dan da ih natera da povuku takse, ako nista drugo budzet kosova je neodrziv, da nema amerike da doturi para, ne bi imali za plate i slicno. Znaci moze da ih natera na sve.

Do svega ovoga ce doci postepeno, jer je interes i nase i njihove vlasti da nas truju informacijama o tome. Svaki dan. Da dajemo jedno 100 miliona evra godisnje za pomoc srpskom stanovnistvu na kosovu samo iz budzeta, bez donacija, a da niko ne zna gde idu te pare jer "onda ce albanci saznati kako pomazemo nasima, pa ce da nas koce". Budzet kosova je manji od 2 milijarde, tih sto miliona je 5% bdpa, pa srbi bi ziveli kao Bogovi dole, da se te pare daju njima.

I tako dalje, tema o kojoj se moze mnogo pricati, ali nema mnogo smisla.

Da ja sam sorosev agent koji operise na vukajliji i na jos par sajtova xd

Ne nego sam jaci politicki analiticar od janjica i andjelkovica onog debilka zajedno

Nemojte se iznenaditi ako me za koji mesec vidite u politickim vodama jer postoje neke indicije za to u budućnosti, bicete obavesteni a mozda i ne

ovaj carl cox zna znanje slusajte ga

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=01&dd=31&nav_category=78&nav_id=1500241

Videćemo Dio, nije još ništa isključeno, pročitaj ovo gore npr. mada je moguć i taj scenario, pročitaj i narednu stranu posle mog posta

I nisam ni mislio da je sever kosova nesto drugo do te 4 opstine

Al slažemo se da je sve unapred smisljeno, i da je ova farsa oko taksi samo jedan deo tog plana

Ma to da je sever samo par opstina sam rekao generalno, zato sto ljudi tripuju da mi stvarno pobedjujemo 5:0

Mada u principu sto bi se reklo, boli me kurac. Ne pogadja me kakav god rasplet da bude, malo mi zao ljudi sto se svaki dan tripuju oko toga samo, a imaju pregovarace kakve imaju. Al jbg, kakav narod takva vlast.

A ljudi, nas ima 7 miliona, ljudi na svetu preko 7.5 milijardi, to nije ni 1%, mi se tripujemo da putin i tramp ostre kurac jedan na drugog, sta ce i kako ce s kosovom. Deset sekundi svog vremena nisu potrosili na to, maks toliko.

Da brt, multitaskingujem

Ja volim Vojvodinu vise od kosova, jer vojvodina hrani Srbiju, bez vojvodine bi bili gladni.A i Novi Sad je sam po sebi lep grad.

bio lep.sjebase ga u poslednjih 15 godina.
dodik grad.jebe kevu koliko gradi gde god hoce i sta god hoce.jedino sto kazu da mu zgrade nisu krs.a i bilo bi glupo da dobija gde god hoce da gradi i da jos gradi neke vigvame na sprat.

E to si upravu nazalost, al mislim da je ono smejurija kad sam jednom cuo da se klasicna muzika mnogo slusa u Novom Sadu.

ne znam za muziku.znam da se ponekad svira klasicna muzika u dunavskom parku.ne znam da ali je to po nekim merilima puno ili malo.rekao bih i ja da je smejurija.
u svakom slucaju,grad kulture u kom se ljudi gadjaju smecem sa prozora i koji ima cuvare kontejnera.
a i to za grad kulture sam nesto procitao da je grad kluture izabran u konkurenciji gradova koji su van eu i da je bio jedan grad protivkandidat.izabran ns i sada svi kao vauuu.nisam siguran da je to tako.

Jel video neko plan u 22 tacke sto su navodno objavili englezi,nemaci I kosovari. Blic je preneo nesto kratko sinoc mrzi me da trazim.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=07&dd=19&nav_category=640&nav_id=1568203

I opet ostavljam ovo ovde

https://vukajlija.com/forum/teme/73402-kosovo-sveta-srpska-zemlja?strana=29#post_3940058

Jesam omašio tajmlajn malo, bilo je za očekivati da malo produže ceo proces, da ne bude previše očigledno, ali troki se ne da prevariti

Onda će se u Mitrovici otvoriti most i narod će spontano, sa suzom u oku, zaigrati kozaračko kolo

https://www.youtube.com/watch?v=F_N79xZ4yp0

I srpkinje će se udavati za šiptarčine i srbi će ženiti šiptarke i tripovaće se kroz 15 godina bratstvoi jedinstvo jer su srbi najgluplja nacija na planeti zemlji

Kako vam se cini ovo ponovno intenziviranje teme Kosova? Ja bih reko da je Zapad navalio da se to resi u doglednom periodu i da su odlucili da cemo da dobijemo kitu, samo ce nam dati izbor dal da prihvatimo kitu il da je dobijemo na silu.

ma jok, izbori. u interesu zapada je da ostane nedefinisano, tj ovo sad je idealno stanje.

zasto mislis da im je u interesu da ostane nedefinisano?