Prijava

Haha kameni brat neoestonicar

Jbt ova estonija imala neki put kao cg ili hr jos gore. Drzava od 30leta.
Kae broj vojnika 2500 lol, nizijska drzava sa petim godisnjim dobom (mocvarni period sa previse kise). Najvise brdo valda 350m visine i imaju Cudnovato jezero koje dele sa pajsad rusijom

Zanimljiva drzava za lajf nema sta. Bukv ne kapriram sve silne celtule koji idu u pajsad zapadnu evropu

prezanimljiva za proučavanje depresije i samoubilačkog nagona lol

Lako je kad ima sta da se kuva i postuje na pajsad vukajlija forumu

Minimum balkanjerosa, država odma lepša za ćivot.

kamenofil
Minimum balkanjerosa, država odma lepša za ćivot.

Ti se ne identifikujes ko balkanjeros vise je l' xD

Jao kameni kako preljevas hahah. Sig si si iz kozojebskog kamenjarskog kraja de se ustima vija vime pa se tesis.

Ta spika vazi za kada se ode na odmor putovanje pa malo zelis odmoris od sumorne svakodnevice i debila koji te okruzuju gde god ziveo malo odmoris od srpskog. Al odes u est i kao zonfa wow nema balkanjerosa true life napokon dok ceo dan razmenjujes reci sa pajsad: lalosima, boranima, nislijama, vranjancima, ercegovcima, pirocancima, crnogorcima, kirkovima hotulima, mujama i mejmunima sa pajsad balkanjerosa

Sve to stoji, s našim ljudima se povazdan kačiti, pričati, zapiti, proveseliti, tući šiptare etcetera

Sarađivati, živeti? Neka hvala.

Solidan lvl kmecanja :)

Caro zovu te komentatori na indeks haeru da im vratiš foru, u prikrajku vreba plavokosi poni luka :)

Estonija meni tatabanja, kraj priče. Nije eldorado, nije vakanda, ali meni leži, kao što nekome leži zanzibar, portugalija, švecka ili neka sedma destinacija.

Hahaha :) fer dasler kakva pojava kako jebe kozojebe ne znam el si snimio ahahah

Estonija meni tatabanja, kraj priče. Nije eldorado, nije vakanda, ali meni leži, kao što nekome leži zanzibar, portugalija, švecka ili neka sedma destinacija

jeste, sig je top. Magnetise osecanja

au caro al zvucis ogorceno i isfrustrirano, jel si dobro batke

Bukv trigeruju ljuto kao dingospowi na temi.

Ne mogu ja zameriti bratu Cari, nije on jedini. Generacije i generacije patrijota su slušale propovedi kako se tamo negde van majke srpije jede isključivo kereća klopa, radi od zvezde do zvezde i mre od nostalgije preljute. To je ok, tako osiguravaš pobedu na izborima i nove naraštaje patrijota.

Nekome je u ns tatabanja, nekome u šumskoj, nekome u Talinu na peni od mora. Ćivot je komplikovana stvar.

Vratimo se Kosovu.

Da mi je vlasti tri dana, da očistim zheeto od kookolya, vratio bi kosovo, albaniju i dalmaciju pride. Kmečanje bi se čulo do brisela, a kolone šiptara na švabskoj granici bi bile ko da je piletina u maksiju snižena 70 odsto.

dodaj u intersleng ponesto sa ove strane ima da se probere

Većina izraza je već tamo lolo

Uuu ovo je sad vec ozbiljna spika o uspehu

Ne mogu ja zameriti bratu Cari, nije on jedini. Generacije i generacije patrijota su slušale propovedi kako se tamo negde van majke srpije jede isključivo kereća klopa, radi od zvezde do zvezde i mre od nostalgije preljute. To je ok, tako osiguravaš pobedu na izborima i nove naraštaje patrijota.

Skauz u pauzama dok kamenko ne kuva:
https://imgtr.ee/image/Screenshot-2023-07-29-17-27-05-564-com.android.chrome-edit.mc2pH

Bukv: e meni je ovde super ovde je top kao nekom u portugalu, spaniji, las vegas bukv

Mintajm ostatak hotula klikce po zapadu kad su vec morali biraju gde da beze od sirotilje