Prijava

@bomb

Može gejniga samo ako iza toga nije reč "cigan". Ako je "cigan" ispred onda opet može. Hvala.

A što se nečija seksualna orijentacija koristi kao uvreda? To ništa a

Džonimir
Manja sramota da se gleda Farma nego da se sa +45 pališ i dalje na raspali Partizan i tripuješ da si intelektualna elita zbog toga. :/

samo se nadaj, hahah

@kashof

Uvreda je samo ukoliko uputilac uvrede nije bigot. Hvala.

Ma komentari nikada ne treba da se brisu, cak ni kad je vredjanje u pitanju, sta sad. I u strozije vreme pa se to nije radilo, zamisli neko da obrisao cuveni Jogurtov komentar? Ili komentar denmark boja?

Džonimir
Manja sramota da se gleda Farma nego da se sa +45 pališ i dalje na raspali Partizan i tripuješ da si intelektualna elita zbog toga. :/

Lepo receno druze, nema veceg blama od toga

u sta si se pretvorio moj gambika da ides okolo i potvrdjujes necije teze, nikakvo misljenje nemas kao vepar

To retko kazem da si ti u pravu ne znaci da ne kazem kad zaista mislim da jeste

Da se razumemo boli me piša šta odabirate i koga banujete ali ako nameravate da pretvorite komentare u ovo

tike -patike -tebra gde si uzeo tike

-plus brate sleng
-hvala
-brate N E V E R A baš sam danas uzeo nove tike +++
-hvala
-moja baka ima čukljeve prevelike pa nemože da nosi tike ali ipak tanak plus
-hvala

onda mi se napušite kurca

Ako hoću da nadojim bakija i džonimira kurčinom to ću i da uradim (i oni mene razume se) a ne da mi brišete komentare jebene

Bukvalno sve je okej, ali brisanje komentara nikako.

prof ima tu ružnu naviku da menja komentare dodaje mod edit, mislim gubi se svrha komentara sa tim

bombas: Prof puši kurac

MOD EDIT: ne pušim, laže kalamunja

bolje brisati nego menjati po meni

што је закључана догодило се на вуки тема

Potvrđujem meni je lično obrisano 7 definicija koje ne krše nikakva pravila.........DOLE MODERATORI

Бан Јана трола љутито мудораторе!

@bomb

Prof ne menja komentar nikada, samo doda edit da ne bi oduzimao mesta svojim postom. Malo kurčenje, šta...awwww :*

EDIT: Ljudi, polako ćemo pootvarati sve zakljucane teme, briše se spem na tzv.operativnim temama i onim kataloško/arhivske prirode.

umodovani novi ljudi?

svaka cast, vi znate kako cemo svi da se osecamo kad Srbija udje u EU, samo 25 godina unapred :)

stvarno sam mislio da kajezen ostavio uplacen hosting i domen i da ce samo da izadje jednog dana domen nije aktivan vise :)

Политичка коректност думре.