Prijava

Lose rezonujes. Upozorenje je stajalo gore, ko je postovao bez smisla banovan je, znaci spem, kao sto i pise.
Banovan ti je nalog, sto ces da duplog?
Sto, ubijes nekog kolima, podjes na plac, kupis nova i ne piki se ono sto je bilo sa starim autom?

Ili opljačkaš prodavnicu u jednom odelu, kazne te, ali promeniš odelo sledeći dan i smeš ponovo da pljačkaš

Ponisti se, otkuca si hesoyam i boli te kurac. I velis na tudjem nalogu, ne zanima me ko je iza naloga, ja banujem nalog, ne legitimisem vas, nisam ja policajac da se ceram ko se ulogova' na ciji nalog.

Upozorenje je stajalo gore, ko je postovao bez smisla banovan je, znaci spem, kao sto i pise. 
Banovan ti je nalog, sto ces da duplog? 

Aj ne sviraj kurcu, tema se zove "Pitanje autor - odgovor moderator" ja sam postavio normalno pitanje, niko mi nije odgovorio, i onda smo samo par nas bacili nekoliko spem komentara, a s obzirom da cijeli forum pršti od spema, ako ste mene i paninara banovali zbog onih par komentara, onda biste sve članove na svim temama trebali banovati.

A što se profila tiče, rekoh već nije dupli nego tuđi, i ušao sam samo da dobijem odgovor na jednostavno pitanje, da sam ga dobio već me ne bi bilo ovde u vrijeme kad su "spem" komentari pisani

Ovo me podsjeca na situaciju kad je mene i jos nekog tipa zaustavio policajac jer predjosmo na crveno pjesacki, ovaj poceo da grakce VIDJI ONOGA, POGLEDAJ ONU TAMO, STO ONOME NE NAPISES KAZNU, ja stojim i smijem se i ovaj mu se obrne i kaze MOMAK, NEMAM JA MOTOR U GUZICU DA TRCIM ZA NJIMA TUDA...

Znaci spem je spem, da je bio, bio je, ne znam sto sad ti oces odje?
Jos ste odbanovani i jos zakeras.

Bukvalno da bi bio moderator moraš uvek imati spremne odgovore, ja se pola od ovoga ne bih setio.

Ponekad mi fali moderisanje.

Lako je imat spremne odgovore kad si u pravu

Dobro poredjenje sa policijom, jer ste iste pizde, nista ne radite inace, samo kad se dirne u vas onda odjednom onda sprovodite zakon i glumite strogocu. Cim smo Krajsler i ja poceli da komentarisemo kako su obrazlozenja moderatora ustvari glupavi skecevi ti si poceo da nas opominjes, a to cak i nije bio spem jer je usko vezano za moje postavljeno pitanje. Ali ne, sad se naglo banuje zbog 2 komentara spema, a na drugim temama po 50 spem komentara i nikom nista, sto je i normalno

Moja obrazlozenja nisu bili skecevi, svakome je pisalo spem.
Vidis dje je problem, previse grakces ka' neka zena, co'eku je i merak da te banuje takvog.
Opusti se, odbanovan si, a bio je spem.

i onda smo samo par nas bacili nekoliko spem komentara

A jel znas ti, posto si mod, ko me banovao na mom profilu i zasto?

Bilo kako bilo činjenica je da su obrazloženja vrlo mekana, koliko sam samo puta pročitao "pojeo vruć krompir"
"laki je malo nervozan"
"treba mu odmor"
"ustao na levu nogu"
Itd

Па логично, лаки је устао на лијеву ногу па је нервозан јер је појео врућ кромпир па му после тога треба одмор.

Модератори су говна.

Transferišete opasno.

Па добро. 3 дана није 300 година.

Aukurac i ova tema. Moraju neka pravila barem...

Mod edit: ustvari ide lock pošto se vaša pitanja svode isključivo na "zašto sam/je banovan" i "ko mi je obrisao definiciju", a to je jasno definisano rečenicom

Saglasan si da moderator ima pravo da obriše tvoju definiciju ako proceni da je plagijat, uvredljiva ili nedovoljno kvalitetna da bi se nalazila na sajtu.

a ako su vam razlozi banovanja nejasni i neduhoviti, korigovaćemo, nismo znali da imamo posla sa ozbiljnim korisnicima interneta:)

I jedna lična misao - zapitajte se koja je vaša agenda na ovom sajtu, kakav je takav je, i shvatate već više jednom da to što nismo u 2012 ne znači da na njemu smete da se ponašate protivno nekim pravilima. Može uvel fina diskusija i dogovor, može i prozivka...ali sabotiranje rada sajta i prekomerni spem NEDOZVOLJENO JE. Aman, braćo.