Prijava

Zašto brišete negativne komentare na definiciju ljudi decxko?

Sled događaja:
1. Stevčo odabere kratež, produkt nežnog seksa StrajeKG i Jove Radovanovića
2. Ljudi iskritikuju odabir
3. Stevčo "se konsultuje" i skine štiklu definiciji
4. Dobije konstruktivnu kritiku kako za odabir uopšteno, tako i za odustajanje od odabira čim su mu zamerili isti, pokaži karakter čoveče.
5. Nestanu svi komentari na definiciju, nakon što je definicija odabrana.

Pa bih da pitam, čemu cenzura i šta znači ovo brisanje komentara. Nikada do sada se ni svađe i vređanja nisu brisala, a pogotovo ne normalne diskusije.

Poyić.

Cenzura je nacin funkcionisanja trenutne vukajlije, otkad ja to pricam

Ja sam skinuo iz odabranih a komentare je brisao onaj koji je bez karaktera.

@bomb

Samo vređanja na rasnoj i polnoj osnovi neću tolerisati, kao i kacenje tuđih licnih podataka i fotki...makar to bile i dezinformacije. Sve ostalo - fine by me:)

Samo vređanja na rasnoj i polnoj osnovi neću tolerisati

https://vukajlija.com/ciganski-seksualni-zivot/707264

Bombas popusicu ti kurac

Hahahaha

Samo vređanja na rasnoj i polnoj osnovi neću tolerisati

"međ autorima" zaboravih da napomenem. Hvala.

hvala na ponudi, ali moracu da te preusmerim na jednog clana

Брисање коментара је кључни фејл ту. За промашене одабире кога заболе, све ће проћи.

ajoj, medju clanovima...znaci ne smem nikkm da kazem da je gejniger?

Pitanje:

Da li je istina da je gambiju mama brisala dupe do 23. godine?

Ja sam izbrisao komentare pošto je odabrana skinuta a samim tim i komentari vezani za sam odabir više nisu potrebni.

Inače nisam se ni sa kim konsultovao niti sam ja skinuo štiklu. ;)

poyy

biće boljih odabira, osim ako me ne gotivite lololo

Stevco, savet: sad si ti vlast i ne objasnjavaj svoje postupke brewing entuzijastima s podbratkom nego vladaj

dobro, Stevcha malo fejluje, ali naucice se, na pocetku je.. kad se setim Marka i Ciklona...

Stevco, savet: sad si ti vlast i ne objasnjavaj svoje postupke brewing entuzijastima s podbratkom nego vladaj

+ kvadratni koren iz 2304616382146182345

Ja sam izbrisao komentare pošto je odabrana skinuta a samim tim i komentari vezani za sam odabir više nisu potrebni.

Komentare nikada ne brišeš Stevčo. Ne smetaju. Reci da se neko zaleti i pobriše sve komentare koji su se nekada ticali definicije dana, jer definicija dana više ne postoji.

Stevchane odaberi mi nesto

Брисање коментара је кључни фејл ту. За промашене одабире кога заболе, све ће проћи.

+1
Jbg činjenica je da Stevčo nema neki smisao za humor ali, ono, šta da se radi... Svaka čast za entuzijazam, lepo je što se cima ali bilo bi lepo da razmisli prvo šta bi drugima bilo zanimljivo pre nego što odabere nešto.

to je bas vrlo pipljivo sta bi drugima bilo zanimljivo s obzirom da vas 80% gleda farmu

Manja sramota da se gleda Farma nego da se sa +45 pališ i dalje na raspali Partizan i tripuješ da si intelektualna elita zbog toga. :/

ја сам кидао као модератор реално ал ме свакако срамота те функције и епизоде у мом животу

реме дал си написао децхко у 2018. години?