Prijava

Prestiž i moderna Evropa ili odvlačenje pažnje zatupljenom narodu dok se Kosovo ne potpiše? Ima li vlast kakve veze sa Zadrugom i generalno rijaliti šovovima
Ulazi Đuro Franeta

а тко је тоо

:(((((((((((((((((((((((((((((((

Mogao si lepse otvoriti ovu temu, jer ce nam biti baza kada pocne druga sezona. Bohor toliko dugo na sajtu a nobina teska

haha tacno sam znao da gleda farmu Box

tako si pao u ocima. mojim, tako si mali tako te zalin

oće biti prcanja?

како је покидало синоћ. а људи су се чудили када сам годинама говорио да треба да улажемо у ријалити када већ смо се примили и када смо одлични у томе.

капитол хил и козимо медичи, џет пек суперхерој, инстанца из вова, мардељ, залагаоница, госпел хор...

митре легендо.

и какав је цар матори циган, ћале од геј рома близнаца дебелих, прави дон ћићо.

vise roma u rijalitijima nego sa stalnim zaposlenjem :DDDDD

Onu Farmu sa Firčijem, Rakom, Macom i Bojanićem sam gledao baš
Bila dobra. Sa Kristijanom i Stanijom dosta dosta slabije i od tad ništa ni parove ni zadruge ni kurce a i nemam nekog vremena sad za tv i kad ga upalim služi mi da ne poginem u sobi po mraku

Bomb sad cu izmeniti prvi posto pa možeš pisati na tu temu alo želiš

Da Boh, ta je bila dobra, ali ne i najbolja, nisam gledao na Tv, gledao neke pizdarije na yt kad mi dosadno. Najbolji rijaliti je bio onaj Veliki Brat sa Ajsom, Jagodicom Bobicom itd, to sam jedino pratio

Vb sa Mikijem i Enom i Markom debilkom
I sa Erom i Milicem, da

Hahah da i to, Veliki brat > farma, zadruga i ostali kurci def

bohor ga ekskluzivno baca samo na pičke iz rijalitija sad

gledao sam isecke jednog velikog brata kad je pogino neki clan, to je sve, jer je to tada islo na nekoj televiziji koju sam tada gledao tipa b92 ili nesto ne secam se sad, ne voljom jer su to postavljali u vestima i to

kod nas u kuci se to ne gleda i na sve njih gledamo sa sazaljenjem

tek ovo sad sto plasira mitrovic poznati narkoman i satanista smo budala moze dozvoliti to da se gleda ukucanima

Kako znas da je satanista brt

Odma se vidi da ste avangarda porodično Bomb