Prijava

Немам снаге то да гледам жив ти ја.

Ја ти волим устат у шест и по истуширт се јер само ујутро има притисак код нас у Бар, одгледат Добро Јутро Црна Горо и попит капућино и отић на работу немам ти кад гледат те задуруге. Е а кунем ти се цјела Србија то гледа.

bombas pati od teskog oblika paranoje
kontam da dok hoda ulicom se okrece svakih 20 metara da vidi dal ga neko iz zvezdinog ili vucicevog tabora prati da ga likvidira

onaj crnogorac visoki kad je usao u studio pa se iskenjo po onom banetu colaku sto ne zna da prica kao covek videlo se da ovaj kipti od besa jer ne moze nista da mu odgovori, jos mu se ovaj obraca ribi kao jedva cekas i ti da on izadje onda si moja znas to i sama, vidi ga kakav je mali
ne gledam inace rijaliti programe jer sam zatucani navijac

jel imate neke favorite za sad?

koja je fora sa tim botoksima i silikonima u ustima sve do jedne izgleda bukvalno identicno hahah

i to ne mislim ona sirotinjska spika ''sve izgledaju isto'' nego bas bukvalno mislim da im face postanu identicne svakoj

Lepi Mića uzima ovo

boh, koliko bi se skenjao u zivot da si juce bio na mestu onog lika sto je ispao, a razlog je, najmanje glasova na izboru za misstera zadruge

hahaha zamisli posle muvas ribe kao ja sam bio u zadruzi one kazu znam znam niko ti nije dao nijedan glas za izgled, harizmu itd....

Hahahaha slazem se pez

Ovu zadrugu samo treba gledati negde kad poodmakne fazon za neka 4 meseca i onda povatas price ovako nema vajde

Ne znam kakvi su učesnici Zadruge ali ovo

boh, koliko bi se skenjao u zivot da si juce bio na mestu onog lika sto je ispao, a razlog je, najmanje glasova na izboru za misstera zadruge

Zar bi mladenovački Kazanova bio na zadnjem mestu?! Škk pezose?

Ova zadruga preti da postane potpuni fijasko. Daj Boze da gresim..

Pa i prosla je bila sranje i niko nije ni gledao dok nije usla kia boginja. Tako je i sad sranje jer svi ocekuju proslogodisnje prcanje, tuce, svadje, jebanje mrtve majke a tek je pocelo i jos su svi kao da su otisli na produzeni vikend u vrnjacku banju. Cekaj malo neki momenat zgovnavanja pa i dok psiha odradi svoje ima sve da prsti. Verovatno ce i ubaciti neku tempiranu bombu unutra tipa neku trandzu da krene da muva ove telece glave ili tako nesto. Sad ih samo skeniraju da nadju slabe tacke da znaju gde da ih jebu

pre bih izdao državu nego ovo da gledam i diskutujem, toliko samopoštovanja mi je ostalo

Pa niko te ne tera druze ne znam sto osecas potrebu da napises tako nesto uopste

Nekoc dobri prijatelji gamby i bomby sto sada proturečite? :/

Pa niko te ne tera druze ne znam sto osecas potrebu da napises tako nesto uopste

Opaaaaa

eto osetio sam potrebu da to kazem i rekao sam, mislim ne mozes mi nista u principu