Prijava

sinoc mi je cura jedna rekla da je podsjecam na nemanju iz zadruge
morao sam pogledati

Nije Koraćevoj trebalo ovo s nosem jbg, bila je ubola pravi balans s tim operacijama, bilo je taman kolko treba mešavina prirodnog i plastike.

Propast od rijalitija

Treba da ubace najjaceg rijaliti igraca ikada = Milos Bojanic

Jesu raskinule Sanja i Matora?

Nasao sam na poslovi.infostud konkurs za obezbedjenje u Zadruzi 2 pa sam APLICIRAO

Ко је овај црнац у паровима хахаха

Студент који је изгубио право на дом, хахах које свратиште.. ово је права кафана на аутобуској

Овај ниски, проћелави гурбет ми је симпатичан, види се да је таксирао

Mili marbelja, neki šaner iz Beograda šta ja znam, vi bi to trebali bolje da znate. Valjda mu je i stari isto šaner poznati u Begiši

Ова водитељка црнка са напумпаним устима што седи са паровима, фуља класична, зна само да се јебе и ништа друго, бар да се не прави паметна оволико донекле бих и могао да је сварим.. права ћуркетина она, само кара јој у глави, не уме чак ни да хвата на галаму к'о нормална жена него филозофира, а кад курва филозофира обавезно се и избламира.. ако неко гледа, нека ми каже ко је ова плавуша што седи са овом госпођом и овом другом црнком водитељком, добру сису има

Voditeljke su u parovima dno dna, sve drolja do drolje. Igrom slucaja poznajem neke glave koje su u parovima pa ispratim tu i tamo ukratko desavanja, i grozim se kako ta televizija funkcionise. Ti ljudi dole su bukvalno robovi za neke honorare (vjerujem ogromne), jebu se kad im kazu, prave djecu (neka riba je trudna vec, a prosle godine ona glupaca iz nisa isto prosla). Pazi ti kakav je to razvrat, i bas zato je interesantno baciti pogled na te robove rijalitija

Ууу ал оладила ова фуља црна овог маторца задриглог.. одрукао је јавно да га пијана газила ногом испод стола.. и онда као ајде да он симулира са њом како то изгледало, па крене ногом а она се измакне и каже "е ајде бежи, ало немој с том чарапом" хахаха тако му и треба.. у реали би је јебавао само да је неки бааааш озбиљан ловатор... а сад више неће моћи ни пијану