Prijava

sponsored by ●BUĐENJE SILE●

Ae malo da opipamo puls sajta, pišemo definicije i promovišemo pisanje/čitanje istih. Priznajem, situacija na sajtu je daleko od idealne ali siguran sam da na njemu i dalje ima onih u kojima je kreativna sila i dalje jaka i koji i dalje nalaze neko zadovoljstvo u bleji ovde. Pa hajde da najavimo promene i sprdamo se kao nekad:)

Krećemo lagano.

Pred vama je dvodnevni hepening u kojem ćemo definisati SLENG:

1. slobodan po izboru,
2. preferabilno originalan po nastanku,
3. po mogućstvu nedefinisan na vukajlija.com.

Imate, dakle, dva dana vremena (do nedelje u 21h) da izbacite neku svoju umotovorinu i zaslužite naslov. Objektivno najefektnije i najubedljivije definicije, kao i one izabrane po diskreciji mod tima, biće odabrane za naslov, s tim što eventualne definicije modova-učesnika NEĆE ulaziti u obzir za odabir, a kako bi sve bilo fer&pošteno.

Uslovi pisanja:

1. Pravo učestvovanja imaju svi, po sistemu 1 profil = 1 defka.
2. Festivalska definicija u sebi treba da sadrži Festival2018 link/watermark ka ovoj temi (na dnu primera).
3. Napisane definicije kačite na ovoj temi ili šibate nekom od modova u PVT nakon čega ih apdejtujemo u prvi post.
4. Definicije koje ne ispunjavaju gorenavedene uslove ne mogu biti deo Festivala.

Udrite.

podrska za ovoliki entuzijazam na sajtu gde nas je 12. numem da pisem al srecno.

Jel može sleng na grčkom, ja sam potpuno novi autor grk iz grčke.

Nije fer jer bob rok ima 100x vece sanse :)

Očekujem broj od 15-ak defki, ma samo da je pozitiva neka:)

samo prestani da linkuješ reči koje ne vode nikuda

Kako da vodi negde kad još nijedna defka nije napisana? A i pravac linkovanja je defka→forum, lepi :)

Profe daj reci kakve novine uvodite nemojte da smo u mraku

Kaži kazanu da vrati postere i reakcije. Usro se jer su Vučića jebali mnogo, tj naredili mu da ih ukloni pred izbore.

Nadam se da je bar uzeo pare neke

autocenzura obična, kakve pare nema on muda da uzme pare

Mislim da nije autocenzura. Previše je kaizen bio nezainteresovan za sajt da bi skapirao da mora nešto da skloni, naređeno mu je Ili plaćeno.

pička bre obična, nebitan lik usro se sam

Ispostovacu verovatno, samo cekam da mi sine ideja da pisem

Nego, zanima me druga stvar, sad me Thilmo pecnuo ovim. Ako bi kaizen vratio postere i reakcije u stanje, da li bi opet krenuli od nule, tj. da li je ceo sadrzaj obrisan ili je jednostavno smesten negde drugde?

Ok ljudi, sve i da je to sve istina i da je kaizen najgori ae grunite nešto u duhu festivala, ae podržite temu jebem vas :)

Ajmo ljudi sva ova pitanja na temi Pitaj moderatora, ae da ne ruzimo ovu pozitivnu temu ok?

Ne živi pančevac od vukajlije. Jedino ako se usro za one druge poslove koje obavlja pa da.je zbog toga skinuo postere i reakcije.

Al opet, ne verujem. Morao je neko da mu naredi ili da ima neku korist. Nema šanse da se sam setio to da uradi.

Smisliću nešto za takmičenje Prof, napisaću. Ali zaista reci mu da vrati postere imam sjajnu ideju za poster

Frikomov Stopi u ustima mi se topi
https://i.imgur.com/zAuWPpw.jpg

ko bi kaizen vratio postere i reakcije u stanje, da li bi opet krenuli od nule

Priznaj da bi želeo da krenu od početka, kako bi napravio reakciju sa rakunima koji skaču "ono kad pokušavaš da dohvatiš pičku od Sneki"

Inače, podrška za takmičenje, takođe lep naziv, doduše moglo je i "buđenje sile"

Nego, zanima me druga stvar, sad me Thilmo pecnuo ovim. Ako bi kaizen vratio postere i reakcije u stanje, da li bi opet krenuli od nule, tj. da li je ceo sadrzaj obrisan ili je jednostavno smesten negde drugde?

Postoji bekap, nije obrisano... sve što treba je da ponovo otvori rubriku, pretpostavljam da je samo sklonio dugme i poveže sa bazom podataka, ali ne sme očigledno i sad mi ovde treba da glumimo bastion slobodne reči, a kakvu je poruku poslao

Uvažavam, keru, ide u naslov :)))