Prijava

E fala na podršci svima, stvarno lepo smo se skupili...a ne jedva:)

:*

Ne mogu ps, pijan sam, lego sam da spavam, sljakam sutra. Aj ovih dana, posle 17 h, javi mi se u pvt kad god hoces.

F5, malo da čitate i prokomentarišete:)

Evo, ja ću sad da pročitam, a prokomentarisati možda ću.

Svi dobili plus, red je da se podrži manifestacija (mada 90% i jeste za plus), Hogar mi je najbolji u takmičarskom smislu, tu negde i Ironični, pa onda Prof i Čegi. Van konteksta takmičenja mi je najbolji Apofis, Kafa napisala nešto što bih i ja obrađivao, Ciklonova mi je najslikovitija, nerviraju me te pojave, Pseto i Kiki me nasmejali... ma svi su dobri, a ako bude glasanja, ili čega već, možda i budem drugačije raspoložen posle drugog čitanja.

Pozdrav za organizaciju, bravo za trud.

Hvala, kolega, na komentaru i uloženom vremenu, deder prikljucite se u budućnosti nekom sledećem pokusaju revitalizacije sajta, svakako ćete o tome biti pravovremeno obavešteni :)

Prelistao sve, baš solidno prošlo. Ne znam je l' ovo Profa pozvao na neko "glasanje"? Ako jeste... meni najjače: iznad zakona, holandez i gađanje.
p.s. I svakako, bravo za entuzijazam i trud.

Da, da, samo cepajte predloge ovde pa ćemo prelistati i odabrati. Fala na podršci, uskoro rokamo opet!

Dobre defke svi pisali, svima podelih pluseve jer su dali doprinos i pokazali da sajt mrda i dalje

Sad je na njemu potez da vrati OTETO

hahha, da u pravu je Zapata

ja se razmisljam, mislim da nema potrebe vise ni da pisem ima dosta kval autora sada od mene na sajtu, a ima i par bednika koji ocenjuju mene kao coveka (bombas), a ne definiciju, Prof to vidi, ali ne zeli da reaguje i upozori ih

a ima i par bednika koji ocenjuju mene kao coveka (bombas), a ne definiciju,

Ovo je tacno 100%, ja ti uvek dajem plus

Рокенрол, Гађање, Инстаблам (не нужно тим редом).

Добре су и оне две са "нешто" и Чека ме човек (то му дође као посебна подгрупа).

А Транзистор ми је симпатичан из једног посебног разлога: дочекао сам да младима буде легитиман сленг нешто што мени уопште није сленг. Колико ли још има таквих речи?

Hvala, Zapata, ja 60€ mesečno uzimam pa uzimam, sa festivalom ili bez hnjo

Bomb, pratimo prljave radnje, nemamo ali oruđe protiv hejta/lajka jbg. Dobre defke pišeš svakako...i sebi, i drugima;)

Sve plusevi... Sasvim ljubazno "takmičenje" i ovo sto je odabrano je realno malo odskočilo i jos bih dodao defku kombinovati u odabrane i to je to.

Iskombinovaćemo nešto, opušteno :)

Fala na podršci, ljubi brat!