Prijava

Ako vam se išta pokvari majstor Krpikuća i njegov pomoćnik Smota će vam dati savet kako to da popravite ili eventualno kome to da prodate za dobre pare.

У заносу сам се окачио о лустер;пао сам,са све лустером,и притом извукао све каблове из плафона.Да ли могу да их вратим,а да не штемам плафон?

Rešenje je jednostavno.Kablovi se zalepe na zid i preko njih se stavi tapeta.Ostatak kablova provuci ispod tepiha.U slučaju popravki tapeta se vrlo lako skida.Takođe tapetom zalepi i rupu na plafonu.
Nadam se da smo bili od pomoći.

Хвала.А јел може плакат уместо тапете?

Pa ti sam proceni šta lepše izgleda.Naravno bitno je da lepo izgleda i da se ukućani slažu sa tim.

У мојој половини куће нема осталих укућана,тако да ме баш брига!:)
Ставићу плакат.Хвала још једном.
Јел могу да вам се придружим?

Naravno,uvek treba novih majstora.Samo izvoljevajte!Pitaj modove da dobiješ titulu majstora.

Ima li mesta za treceg? :) Da ne bude previse?

Tražio sam od modova dozvolu da otvorim novi nalog za majstora Krpikuću.A vi tražite mušterije!!

A ako sam primljen da imamo svi pass od tog Krpikuce..pa da moze da udje ko kad stigne?? :)

Pitaj modove.Ako ne spavaju...

Ti si ih pitao za nov prof. :) Ako to odobre lako cemo za ovo :)

I ako ne odobre majstor ima da šljaka.Joooooj jedva čekam da vidim kako kaplje lova 8)

Haha x) Samo za par godina na Haitiju broji(mo) lovu i blejimo :)

Evo majstor je stigao.Možemo da počnemo sa radom!xD

Samo da podrzim ideju.... Svaka cast, kad mi nesto bude trebalo pitacu?

pa pitaj :) Ja sve mislim neko ima problem kad ono samo podrzavanje :)

Slabo ovo funkcioniše,moraćemo da se bolje reklamiramo!

Kuciste kompjutera poceno nenormalno da mi krci, ko kultivator, sta da uradim a da ga ne sjebem.