Prijava

Pa probaj da ga zategneš šrafove (naravno šrafcigerom,ne nogom).Ako ovo ne pomogne kupi bežični miš i tastaturu,a monitor preseli u drugu sobu.Kućište onda neka tandrče u jednoj sobi,a ti se zezaj u drugoj.
Ako ti ovo nije isplativo stavi sluške i pusti neku muziku do daske.

Kad si vec spomenuo kultivator mislim da bi mogao da ga ugradis u sasiju nekog traktora,ima da pici 200 na sat.Em imas prevozno sredstvo em ti ne tandrce komp.A kad ti se ide na Vuku ti lepo odsrafi sve srafove pa ukakni ekran.Nista lakse.

Baterija u mp3 plejeru mi traje kratko,kako da produžim trajanje baterije? :)

Ima više fora za produžavanje trajanja:
-Izvadi je na par minuta,pa je vrati(kod mene je to uspevalo)
-Probaj da uštediš tako što nećeš stalno držati muziku otpanjenu na maximum
-Kupi punjivu bateriju i,naravno,punjač
Ako ništa od ovog ne uspe,poveži plejer sa akumulatorom,stavi akumulator u ranac i uživaj!:)

E da se i ja umešam.Ako kupiš alkalnu punjivu bateriju,,drži plejer uvek u džepu ili negde gde je toplo.Inače ove baterije se mogu dopuniti ako ih staviš na radijator na primer.

Slazem se sa kolegom.Mada najbolje resenje je da se puni baterija tek kad se skroz isprazni i da se puni do kraja.Kupi novu bateriju,postuj ovo pravila i gorepomenuta i neces imati problema.

@krpikuća
pokušaću to ali ako muzika nije pojačana do kraja nije to to......

@električar
vredi pokušati

@kapitano
ok

Zakucavao sam ekser u zid i pritom sam se opalio po prstu, da li da psujem čekić ili ekser ili zid?

Da li ti ja ličim na psihologa?
Ako treba nekoga da psuješ,onda je to definitivno čekić.

Или зид,ако је у њега утрошено превише беомала.

Naravno, ako ti nije do psovanja bilo koga od ova tri,uvek ti preostaje bojler!

Puu jebem ti bojler da ti jebem bojler!!!