Prijava

Samo melk, muss i milica? A oni s dnevnjaka, jesi li njih poznavao, cini mi se da si branio frenkija onomad

Bio sam na sajtu kad bila aktivna tema ta, bilo dosta KMECANJA haha, ne znam da li Cara isao iskreno

Nije dnevnjak tad postojao, sve to bilo u praeri

Ja bio triput, jednom morao bežim na posao (šteta, bilo zanimljivo), drugi put pokupio neku mačku bio, treći put banuo na kraj, neki gastarbajter sve platio i vratio se u Alemaniu isto veče, koliko se sećam, ta neka priča bila.

De sam bio galantni jbt bukv teo vidim dokle ces ides sa tim

Bilo mi zanimljivije daleko kad se brdo ljudi sa sajta okupilo i otišli u park na grudvanje. Mada koliko se sećam nismo se grudvali, otišli kod Musašija i zaglavili do tipa 6 ujutro. To je bilo skroz kul veče.

Ne znam bukv msm da su sva ta mass okupljanja bila tezi fejl, fazon sa tamo nekog sajta smo svi bice do jaja kada se nadjemo. Nece. Neko mora i da plati lolo

Mada bukv kada sam cuo da se nalaze likovi vikendima sa kanter servera sve mi bilo jasno jbt. Sta tu radis, simuliras headshot

Ja bio na jednom, bilo je ok, zanimljivo da vidis uzivo ljude iza nikova, a i cudno sto se oslovljavamo imenom sa sajta loool, sedimo u kafani i kaze ti lik ja sam mile bubreg, ja sam mr. Testis itd. Msm skroz kul stvar, kenjas ko po obicaju Carimire

Mozes li mi dodati so, drogirana veverice loool

Msm skroz kul stvar, kenjas ko po obicaju Carimire

https://ibb.co/6WYhtFv

Ulazim u kafanu "Zlatnik", prilazim konobaru i pitam gde je sto rezervisan na ime "Vukajlija", nadrealna scena, jes me bilo malo blam al boli me kurac

I jesi li u kontaktu s nekim od tih ljudi s okupljanja galantni, ima li to neki duzi vijek trajanja ili do iduceg okupljanja (nikad) ?

Vjerujem da se pratite na instagramima i to

Tad bila kobasicijada obicna, ali sam u par drugih navrata upoznao i par sajtusa, kul su bile ove

Sad obj ofc da je ok zanimljivo kad odes sa ljudima sa sajta itd itd sve je to kul intrigira nesto se desava wow efekat

Al kad je ta prica krenula i ljudi se poupoznavali sajt bukv oco u kurac. Kad je krenuo fb konekt i te insta spike pisi tebra propalo seljanluk fejsbuk social network

Dobra su ta okupljanja ali nekako sta znam, bolje neke ljude da ne upoznas tj da ih pamtis kao osobu s vukajlije

Zamisli upoznas Caru ili Smoklju i to ne budu isti likovi braate to bi mi srce slomilo ko musko iza tinder profila

Upravo post iznad sto sam okacio

Mada bukv ovo malo ljudi sto sam upoznao sve bile kul osobe, zmia mrmun i milica bukv