Prijava

Luda su vremena, nije više ni fakultet garancija za bilo kakav uspijeh. Postoje određeni zanati koji se više isplate u današnjem svijetu nego određeni fakulteti. Generalno Plidu jeste u pravu, ali u trenutnoj situaciji su svi ti pojmovi relativni

Plidu mislim da seres

Ne znam moguce ali meni ova moja teorija izgleda okej. Jbg moj pogled na to obrazovanje u Srbiji

Nema veće bleje od posla nego da profesionalno bleneš. I da ti to krene toliko dobro da ne možeš da postižeš na sve strane gde su ljudi koji te mole da im uzmeš pare kako bi mogli da te gledaju dok bleneš, pa moraš da počneš da prodaješ seanse ZVUKA sebe kako bleneš.

Ako Braco nije prešao igricu, ne znam ko jeste.

https://youtu.be/vKdo7RMjy88

Čuvar u zatvoru koliko čujem

komunalni policajac-setas se i gledas dal ima nekih problema a obicno ima jedan u 3 meseca

возач у влади , јебе ти се , овај што спашава народ у хитној 40 иљада овај стотку бато и везе разноразне овај у були само чека болесне бабе да позову

Čuvar u zatvoru koliko čujem

Možda u trenutku, ali ono bilo kakva pobuna ili problem da izbije, prvo će tebe da prikolju. A i može neko da te zapamti pa kad izađe na slobodu potraži te. Bile su i one priče gde su čuvari navodili tako jezive rečenice, prijetnje i ponašanja koje su dobijali od zatvorenika, nije baš ugodno.

komunalni policajac-setas se i gledas dal ima nekih problema a obicno ima jedan u 3 meseca

I tučeš lubeničare i raju što prodaje po pijaci.

возач у влади , јебе ти се , овај што спашава народ у хитној 40 иљада овај стотку бато и везе разноразне овај у були само чека болесне бабе да позову

Još voziš dobar auto i izgledaš ko gospodin, a ovoga u hitnoj gledaju ko stoku "vidi ga lopov upalio rotaciju sigurnu žuri na burek" i ostalo...

лабокв ,реално , апсиш бабе што шаргарепу продају шаљеш их у затвор ко је јебе што није школе учила , возиш оно говно инфинити по граду гориво на рачун народа још више ти је болекурција теби ни из џепа ни у џеп , плата редовна , тече стаж једино те срамота родбини да кажеш де радиш али ионако ако си се ту запослио образа немаш па те и за то боле ћошак , све у свему јебе ти се

Мујо хахах буквално сам један дан присуствовао кад је један деда рекао за возача хитне што је упалио ротаљку каже иде до швалерке гарант хахаха ја у кому

Sad tek videh pravila, ko me ovo od moderatora hejtuje?

ал ти га шукно модератор

Sad sam pogledao listu moderatora, nema niko s kim sam se kačio, mora da je neki tajni hejter...

ja jednom ostavio gajbicu da sacuvam parking mesto i taman da odem po kola ad ih preparkiram kad vidim staju komunalci,jedan izlazi iz kola i sklooni mi gajbicu.znaci njima je bas mnogo dosadno.oni uopste nisu nadlezni za parkinge al eto.da sa babama je najtezi deo posla

Labavi, kad ćemo dobiti tvoju kolekciju priča o kafkijanski banalnim ali nesrećnim sukobima sa sistemom?

ne sukobljavam se sa sistemom.sut sa rogatim pa jos iskompleksiranim ne moze.cekam da jedan iz katastra ode u penziju da mu jebem mamu
edit prazna gajbica naravno

priplodni bik
возач у влади , јебе ти се , овај што спашава народ у хитној 40 иљада овај стотку бато и везе разноразне овај у були само чека болесне бабе да позову

Aha, mislis da je tako?

Ili si mozda pripadnik "Kobri" koji radi za 40 iljada i mozda vozas ministrovu zenu na masazu, pa tetku na pedikir, pa babu na pijacu, pa svalerku na hidrokolon terapiju, pa kera kod veterinara, pa babu sa pijace, pa ministra kod svalerke, pa ministrovu zenu kod svalera, pa ministra kod zeninog svalera, pa ministrovog sina kod njegovog svalera, pa ministra u vladu, pa ministra na rakijadu u Pranjanima, pa u 3 ujutru ministra i Dacica sa rakijade u Beograd, pa u 8 ujutru ministrovu cerku izjebanu i ulipanu od sperme kuci, pa Vulina po bombonice... Pa taman dodjes kuci da malo prilegnes, a ono izbije zurka kod Mitrovica, vozi sve ministre na Dedinje.

najlaksi posao je onaj koji volis <3