Prijava

Како је било некад у поређењу како је данас , дал је исто или се временом све то изменило?

e kad se setim kako je detinjstvo nekad bilo.... ko izađe poslednji nek ugasi svetlo

Па временом све све изменило очито.

Logicno da se izmenilo jebote
Ko kad bi pito jel se izmenilo od 1970 do 1990.

Svako vreme ima neke svoje fazone kurce i palce

ово најновије време има го курац од фазона кураца и палаца, тотална рапсодија.

pravim jedan grafikon uskoro specijalno za ovu temu kako su se menjale generacije od 72. na ovamo

Tronožac
pravim jedan grafikon uskoro specijalno za ovu temu kako su se menjale generacije od 72. na ovamo

malopre

Je l poduži?

Jedna od definitivno loših stvari je što se djeca lože na Jutjubere. YouTube sam po sebi je super stvar, ali oni koji su kao "popularni" na Balkanu su teški debili od djece, i užasno je pomisliti da su oni nekome uzor, a imaju ogroman uticaj na djecu

Realno!

ps

zapratite me svi na instagramu na @bakaprase

EDIT: šaim se

ео одма бака мој!

Еее јесте овај јутјуб колико је добар толико је и лош чујем један дан свађају се клинци око јутјубера што су се завадили мало ми је фалило једну васпитну да им поделим

реално да ти је јутјубер узор је исто као да ти је узор лик са рекламе

или сам ја неупућен јебему матер како то иде код њих и шта они виде у њима

па шта клинац може да видим а па да ништа

јебига бар неки утицај старијих , родитеља да им бар дигне неку свест да иду фудбал да играју блеје зајебавају се, блеје празни терени , ја чеко ред на баскету и фудбалу ко у пошти кад пензија дође

Па родитељи су и криви донекле ја јесам имао комп цео живот телефон исто неку крнтију коју нисам користио али сам од јутра до вечери био напољу и увече комп и тако конст.

Одем ја на баскет или фуцу, видим клинац 9 година има телефон бољи него ја комп сад што имам :)

Svi klinci treba da gledaju after prisone show, da odmah nauče šta ih čeka ako budu bili kreteni.

Nwa meni se desilo da vidim klimca 4 eventualno 5 razred sa cigaretom u ustima.Kad sam ja išao u osnovnu školu samo su cigani pušili(ne svi)...
Izopačeno je sve...

ма опуштено виђам и ја клинце тако дувају, по журајама ко зна шта све користе.