Prijava

е сад ја нисам ром али сам почео да пушим од 5ог можда нисам ром ал сам индијанац :) то је најмањи проблем гудра је највеће зло за клинце генерално за сваког, ја нисам имао телефон до петог мсм ако се може назвати телефон данас први основне ко да се такмиче ко има бољи

Ovu bih temu sveo pod jednu latinsku izreku; O tempora, o mores

Кад дођем кући сав прљав после фудбала још ако зајебем у школи нешто па разредна јави ћалету кад ми звизне шамар преко стола се развучем а данас ...кажњавање курци палци,батина је из раја изашла

Ухххх трауме из основне кад јави разредна родитељима колико асова имам ххахахахахахаха

Ajde na chat vas 2 imam vas pitati nešto

Znam da je kajgana nekad bila bolja

I pasulj je lepse mirisao

pre uzmeš gitaru, vežbaš, naučiš i pičke k'o salate a vidi sad samo u BMW-a ulaze.

кажњавање курци палци,батина је из раја изашла

Па јесте. Мене су моји тукли кад су стигли и кад сам крив и када нисам (нека превентива да случајно опет не направим неко зло хаха). Ако сам био мало хиперактивнији, мало кашем и смирим се. Данас где год одем, чим дете мало почне да буде хиперсктивно одма му телефон у руке.

Detinjstvo, kad smo bili deca imali smo

Kontam ono da sam jedan od najmlađih ovde, ali moje detinjstvo se takođe razlikuje od detinjstva današnje dece, prvi telefon sam dobio u 7. razredu, a sadašnja deca imaju i telefon i tablet u svojih 7 godina... Komp sam dobio kad sam imao 6 godina i znalo se pravilo radnim danima pola sata, vikendom 2 sata mogu da koristim. Nisam pratio jućub niti sam imao neke profile na društvenim mrežama... Detinjstvo mi se svodilo na igre napolju: fudbal, basket, ratovanje, sankanje zimi, pričanje sa komšijama preko ograde, vožnja bicikle i tako, današnja deca ne znaju za to... Takođe i među mojom generacijom ima debila koji neće da izađu napolje da se zezamo, kupimo sok kao u stara vremena nego sede kući cepaju lol i druge sranje igre...

I malo mi nedostaje to vreme... Slavni dani naše mladosti, samo nam je trebala lopta i sok da budemo napolju po ceo dan... Niti smo pušili, niti smo pili, niti smo duvali, niti smo imali telefone, niti smo znali šta je internet...

nece ni sad da izadju napolje da kupimo sok hahahahaha jebem ti

Da, kso tačnije. Tako sada kažemo

Али мало је глупо шатровачки користити за неку реч од 3 слова, али ок.

To je samo pokazatelj koliko neka obična reč može da zvuči što bi se reklo badass, kad malo izvrneš slova.
- Hoćemo da kupimo jedan jači sok da popijemo ispred prodavnice? (bezveze)

- Hajde da uzmemo po kso i odvalimo se. (super)

Hajde da uzmemo po kso i odvalimo se. 

Da završimo* neki kso. To često klinci koriste, kao oni završavaju nešto, da zvuči ko da je droga u pitanju. Za plaćanje se koristi ške (još jedna troslovna riječ na šatrovačkom)

Да ауторе Лима Јому.