Prijava

ako je trol, onda je tema do jaja, ako nije, onda je za hag

ne kažemo ške nego keke

Ške se kaže u sarajevu

Koristi se i van Sarajeva

Ja sam sa mojom babom gledala Kasandru i tako se povezivala sa njom, a vala naucila sam kako se postuju stariji.
Ovi danasnji klinci gledaju jutjubere. Totalno asocijalno ponasanje.

Veci problem od cinjenice da gledaju jutjubere je cinjenica da gledaju DEBILNE jutjubere i idolizuju ih.

Mene baba terala da joj citam nije mogla da stigne brzo joj isla slova

Eh kad se setim vremena kad su admini bili myluca, facafaca, frenki, džimi, blek hol, kostic. Myluca tad otvori temu o brijanju muda, svi se smiju, samo kostic negoduje jer on ne brije muda nego ih depilira, pa onda svi prsnemo u smeh. Pa onda dodje facafaca i kači slike gde se pljuje po patrijarhu, a on je i sam sveštenik hahah...pa onda krenemo svi da se smejemo, mogao si da kazes frenkiju da je govnar on bi se samo nasmejao, postojao je taj neki prijateljski odnos. A ne ovo sad, sve umisljeni moderatori, ne smes im reč reći. Nema nama leka, ko poslednji izadje neka ugasi svetlo.

Jbt Rorшah šta ti smatraš pod srećnim vremenima.
Koji stepen utopije... gori si od random degena sa vukajlije koji se primaju međusobno jer se sve toliko rapsalo da su ostali solo...ne...čekaj...to je u stvari to...

bar da si spomenuo rasnog sve bi dobilo duhovni nivo. Ovako je klasično pičkopaćeništvo!!!

bolja mi bila ljovisna od kasandre.serija. bilo vise akcije.jedino sto je kasandra imala legendu randua.

I Ljovisna je imala legendu, don Pio, kralja čelika.
Ali Kasandra je imala neku nostalgicnu atmosferu i legendarni ost.
Glasam za Kadandru.

некад се знало пошаљеш клинца до продавнице ,данас још оћеш да га частиш преко тога овај неће курчи ти се ти га налупаш ко слину мајка његова ти долази на врата

Priplodni bik kao deca igrali smo se.

Generalno je zanimljivo to da mlađe generacije nemaju to neko strahopoštovanje prema starijima dok su klinci. Jebiga, prije ako ti neko stariji samo pridje, pa ti vec nije svejedno, danas klinci znaju i da psuju starije i vece od sebe i nikom nista, zbog cega je to tako ne znam

кад добију по пички знају да плачу и да зову татицу , буквално то што ти кажеш кад ми приђе старији гледам де да бежим а не да му млатим празну сламу

Uvek sam mrzeo starije, zato sam stalno maltretirao slabije, trčo sam za bogatašima, djavolu sam palio kandila, s njim sam prvi put probo kavijar !!

тролчино спавам ти с првим редом на сарани