Prijava

Valjan savet od Džonija

Profe, imaš li odgovor na ovo pitanje autor-moderator koje sam postavio? Ispunjavam sve uslove, ali me nema među odabranim..

u čučavac se najbolje sere

Dobićete update, ništa ne brinite. :)

Unosi dovoljno tečnosti jako je bitno da ostaneš hidriran.

i slojevito se oblači

Mađarica iz Subotice nas interesuje, šta, kako, kada, jel si dodao na fejsu, ajmo ;)

Cuti, možda prati Vukajliju :DD

Ae bre govori u šiframa tebra

Mađarica = Pezoska

Kao prvo, hvala vam na interesovanju koje ste pokazali, podršci, “savetima” i sličnom. xD

Imao sam velika očekivanja od prvog dana, da će biti obavezan mantil, karton za vežbe i sl. Ali nije bilo toliko strašno. Niko nije poneo mantil, a mnogi nisu kupili ni vodič. Uvodno predavanje je držao dekan, pričao neke standardne fraze “dobrodošli, ovo je veliki dan u vašem životu” itd. Većina su prisustvovali, mada bih savetovao da se ne cimaju ljudi i za to, ako već nisu kupili sve knjige i potrebne dokumente u skriptarnici, pošto većina čeka poslednji dan.

Prvo predavanje iz Anatomije imali smo kod Filipovića. On važi za strožijeg profesora, ali ume fino i da baci neki skeč, tako da nije bilo smor. Vežbe nam je držala mlađi asistent koja je krajnje korektna, ljubazna, trudi se da sve lepo objasni, a poslednja dva predavanja su bila manje-više smor.

Da napomenem, studiranje medicine zahteva brojna odricanja. Morate da budete spremni da dugo učite svaki dan, budete veoma pažljivi na vežbama, što pre nabavite potrebnu literaturu itd. Uz dobru organizaciju, naravno, možete i da se provodite. :)

Toliko za sada od mene. ;)

cim zavrsite lekciju taj dan kad se vratis kuci je ponovi, da ti se ne nagomila gradivo...

jel ima neka lepa koleginica?

Unutrašnja lepota je najbitnija. ;)

Misliš na kosti ( os maxile et os mandibule et os femoris, os pubis pulhram) ili pak na dušu mladu neiskvarenu?

Niko nije poneo mantil

Ccc ni Hogwarts nije ko što je bio...:(

Vežbe nam je držala mlađi asistent koja je krajnje korektna, ljubazna, trudi se da sve lepo objasni, 

Hahaha znaci prvi vlazni san lololo

Pa kul, lep izveštaj, ozbiljno si shvatio, nek tako i ostane:)

Mlada Partizanka
Misliš na kosti ( os maxile et os mandibule et os femoris, os pubis pulhram) ili pak na dušu mladu neiskvarenu?

Na dušu, razume se. :)

hahah, da, mada mi ne ide nešto :D

Vuče, nadam se da spavaš, sutra je novi studentski dan, treba zapeti!

Heh, izgleda da nam je zapao strog profesor iz anatomije, ali ja ću gađati na 10. :)

Vec izasli spiskovi?