Prijava

Tebra, ima te na svakoj temi na forumu.

Kakve ovo ima veze sa bilo čim? A forum i služi da se piše po njemu, ako ti toliko smetam banuj me

Prvo, nije isto, drugo, decko je otvorio jednu temu i jos pitao prvo za to i tema ce ionako biti ukonjena danas pa pls ne serendaj vise.

Bukvalno je isto, jedina razlika je u vrsti robe.

Otvori mujo, ima dobrih ljudi ovde

AHAHAH a bih, nego mi nije još stvarno crkla, rade sve jebiga

Pa ne smetas mi nego pokusavam da ti docaram da je pre to spem nego otvaranje jedne teme. Nije isto, ako imas dovoljno para i roditelji ti ne brane da palis svetlo hahah

dodji u ruke pravog ljubavnika ostavise tih bezveznjaka

 jel dolazis na VOS za vikend?

Nisam siguran šta je VOS, a i imam nekog posla za vikend, ali ako saznam šta je i ako uhvatim vremena, doćiću, što da ne

Pa ne smetas mi nego pokusavam da ti docaram da je pre to spem nego otvaranje jedne teme. Nije isto, ako imas dovoljno para i roditelji ti ne brane da palis svetlo hahah

Pa jebiga, ja se uvijek trudim ili da odgovorim na temu ili na trenutnu diskusiju. Ne kažem da ne spemujem nikad, ali po tebi zvuči kao da mi je svaki post spem. Aj dobro, ti si moderator, valjda znaš, mada je meni ovo i dalje teška spemčina.

I da, čim mi krepa sijalica otvaram temu.

Mislila sam na kolicinu postova, ni ne citam ih ugl :)

Ponavljam ti još jednom, ako ti smetam slobodno me banuj, neću propasti zbog toga

Pa sto bih te banovala, ne smetas mi al ni ne pratim sta pises xd

Ako spemujem količinom

Ima li kakvih informacija od mladog Danila aka Cokule? Ovo je prvenstveno tema za pomoć njemu, a vi ostali se prepucavajte negde drugde!