OKTOBERFEST Vukajlija 2018™ - objavljena konačna rang lista festivala, pobednik u generalnom plasmanu MOSAURUS!

  1. zakuvava se kolo, sve razliciti favoriti

  2. Što se mene tiče bilo je dosta sjajnih defki, izdvojio bih sinovanje, Misklikovanje i Napickiti..

  3. Evo i ja da se javim. Odlične defke. Moji favoriti sinđelovati, transferovati i misklikovati..
    Ajde modovi dajte zadnju reč.. :D

  4. Sledeće kolo večeras u ponoć, naoštrite vaše tastature!

  5. По којој часовној зони (или опет нисам навио компјутер како треба, па ми жури)?

  6. ya два минута јел

  7. Je l ovo znači da je slobodna tema?

  8. Не, јесен у мојој улици је тема :)
    Проф касни читавих 600 секунди.

  9. Истиче академских 15 минута.

  10. Sjajna tema, UPIS!

  11. квари углед такмичења овај проф срамота

  12. Da se pomjeri krajnji rok ovog kola

  13. Тако је, хоћемо зауставно време!

  14. Уа проф
    уа казан
    срамота блат трансфер гнар
    локот на тему проф неодговоран је

  15. Проф је имао наступ вечерас па се задржао на афтерпартију. Знате оно, уз шампањац сви анализирају да ли је певчица отпевала сваки тон како треба, да ли је негде фалширала (ју, ју, срамота, оперска певачица, а фалшира као нека тамо што први пут учествује у Звездама Гранда), да ли је пратња била тачна или је за делић секунде музика каснила/журила и тако парала уши публике са истанчаним слухом и... Профе, ајде долази већ једном, не могу више да измишљам!

  16. Dal ste realni to se pitam nekad

  17. Распис референдума одма проф напоље оћемо демокрацки изабране модове не неке тамо профове који каљају име сајта!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.